Krzysztof Jackowski jest osobą znaną chyba w całej Polsce. Mężczyzna niejednokrotnie już zabiera głos na temat tego co w przyszłości czeka nie tylko nasz kraj, ale i cały świat. Co więcej, Jackowski uważa, że już wielokrotnie pomógł policji w śledztwach. Jaka jest jednak prawda na temat?

Ile prawdy jest w wizjach Jackowskiego?

Jak informuje portal kobieta.interia.pl, w opracowaniu „An experimental test of psychic detection” dwóch badaczy - Donald West oraz Richard Wiseman przeprowadzili eksperyment na dwóch grupach. Jedną z nich była grupa studentów, drugą natomiast grupa jasnowidzów, która współpracowała z policją.

Obie grupy otrzymały od badaczy takie same informacje na temat pewnego śledztwa. Jak się okazało, skuteczność rozwiązania sprawy była taka sama wśród obu grup.

Sam Jackowski wyznaje, że posługuje się telepatią, a nie kartami. Według mężczyzny, wizje których doświadcza są wynikiem jego porozumiewania się z zaginioną osobą, a nie wróżenia.

Źródło: wio.waw.pl

Policja nie potwierdza przypadków, w których jasnowidz okazał się pomocny

Co ciekawe, wielu jasnowidzów chwali się tym, że współpracuje z policją. Jednak okazuje się, że współpraca, a sukcesy jakie odnoszą to dość odległe kwestie. Policja z Los Angeles przeprowadziła analizę, z której jasno wynika, że zaangażowanie jasnowidzów do spraw kryminalnych nie podnosi skuteczności działań.

Agnieszka Waś - Turecka skontaktowała się w sprawie Krzysztofa Jackowskiego z dr Mariuszem Sokołowskim, który jest byłym rzecznikiem Komendanta Głównego Policji. Jak się okazało, mężczyzna przyznał, że nie wie nic o żadnym potwierdzonym przypadku, w którym to pomoc jasnowidza okazała się dla policji zbawienna.

Skąd zatem biorą się rożnego rodzaju podziękowania i dokumenty, które wizjonerzy przedstawiają jako wyrazy uznania otrzymane od policji? Jak się okazuje są to po prostu dyplomy w podziękowaniu za udział i chęć pomocy w sprawie. Nie są jednak żadnym potwierdzenie sukcesu jasnowidza i potwierdzeniem skuteczności jego działań przez policję.

YouTube

Jak informował portal "Życie": BARDZO WAŻNY APEL AGATY DUDY. O CO PROSI POLKI ŻONA OBECNEGO PREZYDENTA

Przypomnij sobie: KONTROLE POLICYJNE BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ TERAZ ZUPEŁNIE INACZEJ. KIEROWCY NIE BYLI ŚWIADOMI ZMIAN, KTÓRE WPROWADZONO W OSTATNIM CZASIE

Portal "Życie" pisał również: CO TAKIEGO DZIAŁO SIĘ W SCHRONISKU W RADYSACH? NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEGO OBROTU SPRAW, WŁAŚCICIELE CZWORONOGÓW SĄ ZANIEPOKOJENI