Beata Kozidrak nazywana jest często legendą lub królową polskiej estrady. Słynna, charyzmatyczna wokalistka zespołu Bajm od lat pozostaje na językach.

Jedna z bardziej doświadczonych kobiet w polskim show-biznesie jest jednocześnie idolką wielu osób. Jej siła i wytrwałość są doceniane przez fanów, a tych nie brakuje nie tylko wśród osób starszych, ale również wśród młodego pokolenia.

Beata Kozidrak pracowała na swój sukces przez wiele lat, ma na swoim koncie ponad 100 utworów oraz 10 docenionych i licznie nagradzanych płyt studyjnych. Wokalistka pozostaje bardzo ceniona przez grono fanów, ale i krytyków muzycznych. Może pochwalić się czterooktawową skalą głosu.

Beata Kozidrak stanęła przed ciężką decyzją

Okazuje się, że Beata Kozidrak w ostatnim czasie stanęła przed trudnym wyborem. Nie wszyscy fani są zadowoleni z decyzji, jaką podjęła. O czym mowa?

Beata Kozidrak. Źródło: rmf.fm
Beata Kozidrak. Źródło: rmf.fm
Beata Kozidrak. Źródło: rmf.fm

Jak podaje portal Pikio, Beata Kozidrak zaplanowała zmiany w swojej twórczości. Możliwe, że zespół Bajm stanie się już tylko wspomnieniem.

Beata Kozidrak wykorzystała okres pandemii koronawirusa w nietypowy sposób. Artystka postanowiła napisać książkę o swoim życiu. Autobiografia Beaty Kozidrak może stać się hitem!

Beata Kozidrak zdecydowała się także na wyruszenie w trasę koncertową. Na próżno jednak szukać występów z udziałem zespołu Bajm. Informacje na temat wydarzeń znajdują się na stronie internetowej wokalistki, z której da się wyczytać również, że postanowiła wydać solową płytę.

Jak na razie nie wiadomo, jaka będzie przyszłość zespołu Bajm. Wiadomo jednak, że na koncertach „queen B.” nie zabraknie jej największych hitów, które nagrała z Bajmem.

Beata Kozidrak. Źródło: zloteprzeboje.tuba.pl
Beata Kozidrak. Źródło: zloteprzeboje.tuba.pl
Beata Kozidrak. Źródło: zloteprzeboje.tuba.pl

Decyzja o podjęciu kariery solowej musiała być dla niej bardzo ciężka, jednak jest duża szansa, że okaże się dobrym posunięciem.

Przypomnij sobie o… KRYSTYNA JANDA DOSTAŁA OD JERZEGO STUHRA WIADOMOŚĆ. CO NAPISAŁ ZNAJDUJĄCY SIĘ W SZPITALU AKTOR

Jak informował portal Życie: WIESIA Z "SANATORIUM MIŁOŚCI" ZDRADZIŁA SWÓJ SEKRET. TO MOŻE ZASKOCZYĆ JEJ FANÓW

Portal Życie pisał również o… NIESPOTYKANE TRIKI, KTÓRE MOŻESZ WYKORZYSTAĆ W AWARYJNYCH SYTUACJACH. JAK PORADZIĆ SOBIE Z DOMOWYMI ZAGWOZDKAMI