Beata Kozidrak nazywana jest często legendą lub królową polskiej estrady. Słynna, charyzmatyczna wokalistka zespołu Bajm od lat pozostaje na językach.

Jedna z bardziej doświadczonych kobiet w polskim show-biznesie jest jednocześnie idolką wielu osób. Jej siła i wytrwałość są doceniane przez fanów, a tych nie brakuje nie tylko wśród osób starszych, ale również wśród młodego pokolenia.

Beata Kozidrak pracowała na swój sukces przez wiele lat, ma na swoim koncie ponad 100 utworów oraz 10 docenionych i licznie nagradzanych płyt studyjnych. Wokalistka pozostaje bardzo ceniona przez grono fanów, ale i krytyków muzycznych. Może pochwalić się czterooktawową skalą głosu.

Beata Kozidrak / YouTube: Plejada
Beata Kozidrak / YouTube: Plejada

Beata Kozidrak w szczerym wyznaniu

Beata Kozidrak zdecydowała się ostatnio na szczere wyznanie. Czyżby marzyła o powrocie męża?

Wokalistka nigdy nie spodziewałaby się, że jej życie pójdzie w tym kierunku. Przeżyła 36 lat małżeństwa z mężczyzną, z którym chciała zostać aż do końca, jednak los przewidział inny scenariusz.

W 2016 roku, po 36 latach, rozwiodła się z mężem. Beata Kozidrak była zdruzgotana. I choć zaczęła się z kimś spotykać, to, jak podaje Pomponik, nigdy nie pokazała się oficjalnie z nowym partnerem.

Spędzała wakacje z przyjaciółkami, a czas wolny – z córkami lub sama. Jednak ostatnio podczas spotkania z fanami wyznała, jak się czuje.

Beata Kozidrak. Źródło: zloteprzeboje.tuba.pl
Beata Kozidrak. Źródło: zloteprzeboje.tuba.pl
Beata Kozidrak. Źródło: zloteprzeboje.tuba.pl

„Jestem silną kobietą, bo wychodzę na scenę i nią rządzę. Ale czy do końca tak jest? Na pewno kiedy schodzę ze sceny, to jestem bardzo delikatną kobietą, która potrzebuje męskich rąk, potrzebuje męskich ramion, potrzebuje po prostu przytulenia. Ale w życiu trzeba sobie radzić, więc radzę sobie tak, jak to widzicie” – mówiła.

Przypomnij sobie o… TAK PREZENTOWAŁY SIĘ AGATA DUDA I MAŁGORZATA TRZASKOWSKA W CZASIE GŁOSOWANIA. KTÓRA WYGLĄDAŁA LEPIEJ

Jak informował portal Życie: JAKIE MIĘSO MIELONE DO JAKIEJ POTRAWY? ODWIECZNY PROBLEM JEST BANALNIE PROSTY DO ROZWIĄZANIA

Portal Życie pisał również o… OBSADA SERIALU "CZTEREJ PANCERNI I PIES" OPOWIADA PO LATACH O PRACY NA PLANIE. TO NIE BYŁ ŁATWY KAWAŁEK CHLEBA