Jak podaje portal "Pomponik", Bożena Dykiel po problemach z sercem musi dbać o siebie bardziej niż kiedykolwiek. O jej zdrowie i bezpieczeństwo dbają również koledzy i koleżanki z planu serialu "Na wspólnej".

Ostrożność przede wszystkim

Bożena Dykiel jest po poważnej operacji serca, co oznacza, że musi dbać o siebie bardziej, niż dotąd. Każda, z pozoru nawet niewinna infekcja może nieść za sobą poważne konsekwencje. W czasie pandmii aktorce przyszło się zmagać z problemami kardiologicznymi, co obok wieku stanowi czynnik wysokiego ryzyka. Aktorka jednak stara się nie ulegać panice.

Bożena Dykiel nie wahała się ani chwili przed powrotem na plan "Na wspólnej". Kiedy tylko dowiedziała się, że prace zostały wznowione od razu chciała wziąć w nich udział. Bliscy i przyjaciele zastanawiali się, czy nie za szybko podejmuje taką decyzję, ale Bożena Dykiel zaufała producentom, że zapewnią jej bezpieczeństwo.

YouTube

Pod specjalną opieką

Aktorka słusznie podeszła bez obaw do swojego pobytu na planie, bo od razu otoczono ją specjalną opieką. Cała ekipa ściśle przestrzega reżimu sanitarnego. Przed rozpoczęciem prac na planie cała ekipa musiała poddać się badaniom na obecność koronawirusa.

"Wszystkim nam mierzy się temperaturę, filmowcy z drugiej strony kamery siedzą w maseczkach. Zachowane są odstępy, Bożena dzielnie to znosi" - zdradził w rozmowie z magazynem "Świat i Ludzie" Mieczysław Hryniewicz, serialowy mąż aktorki.
Z myślą o Bożenie Dykiel ze scenariusza zdecydowano się wykreślić sceny mogące stanowić potencjalne zagrożenie, a więc sceny pocałunków, obejmowania, czy innych form bliskości. Dodatkowo zdecydowano się rozdzielić starszych i młodszych członków ekipy.

YouTube

Także aktorka rozumie, że musi nieco zwolnić tempo, a jej zdrowie jest priorytetem. "Ja chcę jeszcze zobaczyć, jak moje wnuki ożenią się i wyjdą za mąż. Tak sobie obiecałam!" - zdradziła aktorka. Mamy nadzieję, że jej się to uda. A wy?

To też może cię zainteresować: Miejsce spoczynku Kory Jackowskiej wygląda teraz całkiem inaczej. Zmartwieni zmianą fani z trudem je rozpoznają. Jest komentarz rodziny