O co chodzi? Nagle w pobliżu domu Roberta Lewandowskiego, w dodatku pod nieobecność domowników rozległ się donośny alarm i pojawiła policja! To musiało mocno zaniepokoić Lewandowskich, którzy korzystając z pogody i wolnego czasu po zakończeniu sezonu piłkarskiego w Niemczech postanowili wyjechać na wakacje na Majorkę. Ta niecodzienna sytuacja miała miejsce pod nieobecność Roberta i Anny Lewandowskich!

Po zakończeniu sezonu ligi niemieckiej, czyli Bundesligi 2019/2020 Robert Lewandowski wyjechał z rodziną na wakacje. Piłkarz, chcąc odpocząć z żoną i córkami spędza czas na Majorce, a w tym czasie pod jego domem włączył się alarm i pojawiła policja!

Tegoroczny sezon Bundesligi wyjątkowo przedłużył się z uwagi na epidemią koronawirusa i przymus zawieszenia rozgrywek ligowych, a nawet Ligi Mistrzów. Na stadiony nie mogli wejść kibice przez obostrzenia i przymus zachowania dystansu społecznego, który podczas meczu piłkarskiego jest w zasadzie niemożliwe.

Alarm, syreny i policja pod domem Roberta Lewandowskiego w Niemczech! Co się stało pod nieobecność piłkarza, który wyjechał na wakacje?

Dodatkowo, ostatnie miesiące dla Lewandowskich nie były łatwe – obawy związane z ciążą Anny Lewandowskiej, która urodziła w maju drugą córkę w środku pandemii zaprzątały głowy małżonków. Robert Lewandowski postanowił zatem odpocząć i oderwać się od trosk.

Zabrał ukochaną żonę i obie córki na Majorkę, by tam rozkoszować się latem. Jednak nie spodziewał się tego, że pod ich domem w Niemczech pojawi się policja i rozlegną syreny alarmowe. Czy to włamanie?

Jak informuje serwis sport.se.pl, na szczęście nie, a system alarmowy uruchomił się samoczynnie w domu polskiego napastnika Bayernu Monachium. Służby zareagowały jednak natychmiast i przyjechały pod dom ulubieńca niemieckich kibiców.

Sytuacja została opanowana, a informację o interwencji potwierdził przedstawiciel policji Florian Hirschauer.

Jednak musiało to nieźle wystraszył Lewandowskich!

fot. Instagram @_rl9

Jak informował portal "Życie": KATARZYNA PAKOSIŃSKA ZDRADZIŁA NAJWIĘKSZE SEKRETY SWOJEGO ŻYCIA DZIŚ. WYSZŁA ZA MĄŻ ZA PRAWDZIWEGO KSIĘCIA

Przypomnij sobie: ZNANA AKTORKA W MOCNYCH SŁOWACH O KINDZE DUDZIE. JEJ WYPOWIEDŹ WYWOŁAŁA ZAMIESZANIE, INTERNAUCI KAZALI JEJ WYJECHAĆ Z POLSKI

Portal "Życie" pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM MIERZĄ SIĘ Z WIELKIM WYZWANIEM. MEDIALNE DONIESIENIA SIĘ POTWIERDZIŁY, JEST MI BARDZO CIĘŻKO