Związek Mandaryny i Michała Wiśniewskiego miał wielu fanów. Tysiące Polaków mocno kibicowało ich miłości, jednak mimo dwójki wspólnych dzieci Fabienne i Xaviera, małżeństwo Wiśniewskich rozpadło się.

Michał Wiśniewski nie jest stały w uczuciach?

Jak doskonale wiemy Michał Wiśniewski uwielbia obracać się w towarzystwie pięknych kobiet. Pierwszą żoną popularnego piosenkarza była Magda Femme, następnie artysta związał się właśnie z Martą Wiśniewską znaną jako Mandaryna. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu i para rozstała się.

Następnie Michał Wiśniewski był jeszcze związany z Anną Świątczak i Dominiką Tajner. Niedawno Michał Wiśniewski związał się z Polą, o której bardzo mało mówi w mediach społecznościowych.

Jak informuje portal muzyka.interia.pl, zmiany dotyczą nie tylko życia osobistego piosenkarza, ale także jego kariery i rozwoju. Michał Wiśniewski opublikował na Facebooku post, z którego jasno wynika, że końca dobiegła jego współpraca z Andrzejem Starowiczem.

- Po kilku dobrych latach współpracy chciałbym serdecznie w imieniu całego zespołu podziękować za niezapomniane momenty mojemu przyjacielowi Andrzejowi Starowiczowi z JDCAgency Andrzej Starowicz - napisał Michał Wiśniewski.

Instagram @m_wisniewski1972

Wokalista zaskoczył fanów!

Fanów ucieszyła jednak zupełnie inna informacja, którą podzielił się wokalista. Jak się okazuje, w zespole Ich Troje znów aktywnie będzie działać Mandaryna.

- Bardzo się cieszymy, że jednak wszystko zostanie w rodzinie, bo do zespołu wraca jako choreograf Marta Wiśniewska! Szkoła Tańca MDS - Mandaryna Dance Studio już ciężko pracuje a efekty poznacie niebawem. Zabrzmi to nieelegancko być może, ale dobrze wrócić czasami na 'stare śmieci’ - brzmi post opublikowany przez Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

Po kilku dobrych latach współpracy chciałbym serdecznie w imieniu całego zespołu podziękować za niezapomniane momenty...

Posted by Michał Wiśniewski on Tuesday, July 14, 2020

Jak informował portal "Życie": MICHAŁ WÓJCIK NIE USTAJE W WALCE O ŻYCIE SWOJEJ UKOCHANEJ. PRZYJACIELE KABARECIARZA WYZNALI, JAK WYGLĄDA JEGO SYTUACJA DZIŚ

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: JEDNA Z GWIAZD SERIALU POLSATU „PRZYJACIÓŁKI” ZAKAŻONA. KIEPSKIE INFORMACJE DLA FANÓW PRODUKCJI, CO BĘDZIE Z NOWYMI ODCINKAMI