Uwielbiana przez miliony Kazimiera Solejukowa z serialu „Ranczo”, czyli Katarzyna Żak nie ukrywa, że jej małżeństwo z Cezarym Żakiem nie należy do idealnych, a ona sama wielokrotnie zmagała się z kłótniami z mężem.

Jak sama przekonuje, kiedyś była mistrzynią… „cichych dni”. Kiedyś chciała się nawet rozwieść z aktorem. Dziś przekonuje, że liczne trudne dni i kryzysy jedynie wzmocniły ich związek i relację.

Katarzyna Żak o związku z Cezarym Żakiem. Aktorka przekonuje, że ich życie nie wygląda jak w bajce!

Mimo trudnych momentów i chwil zwątpienia w trwałość związku Żakowie przeżyli wspólnie już 35 lat! Para pobrała się w 1985 roku i ślubowała wierność małżeńską.

Jednak nawet w najlepszym małżeństwie zdarzają się trudne momenty i słabości u obu małżonków. U Katarzyny Żal i Cezarego Żaka nie obyło się bez trudności, a nad ich relacją kila razy zawisły czarne chmury.

fot. Instagram @katarzynazak.official

- Naszą rzeczywistość budowaliśmy krok po kroku. Jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi, choć – przyznaję – zdarzały się nam ciche dni. Kiedyś byłam ich mistrzynią. Potrafiłam całymi dniami nie odzywać się do Cezarego – przekonywała Katarzyna Żak, cytowana przez serwis swiatseriali.interia.pl.

Aktorka po latach zrozumiała, że wychodzenie z pokoju trzaskając drzwiami do niczego dobrego nie prowadzi.

Katarzyna Żak zdradziła, że w jej małżeństwie było sporo burz i trudnych momentów, ale wiedziała, że ta miłość jest warta tak wiele, że trzeba o nią zabiegać i walczyć.

Jak sama przekonuje, pierwsze trudności, które groziły rozstaniem zaszły na samym początku, gdy para zamieszkała razem. Aktorka ma jednak świadomość, że sielankowe życie nie występuje nawet w filmach czy literaturze, a kryzysy są potrzebne, by budować silną relację.

Bez kryzysów nie byłoby mocnego związku. Ważne, by w czasie kryzysu nie pogubić się... Trzeba umieć wyciągać wnioski ze wszystkich prób, przed jakimi stawia nas życie” – tłumaczy.

fot. Instagram @katarzynazak.official

Jak informował portal "Życie": MICHAŁ WÓJCIK NIE USTAJE W WALCE O ŻYCIE SWOJEJ UKOCHANEJ. PRZYJACIELE KABARECIARZA WYZNALI, JAK WYGLĄDA JEGO SYTUACJA DZIŚ

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: JEDNA Z GWIAZD SERIALU POLSATU „PRZYJACIÓŁKI” ZAKAŻONA. KIEPSKIE INFORMACJE DLA FANÓW PRODUKCJI, CO BĘDZIE Z NOWYMI ODCINKAMI