Producenci kochanego przez dziesiątki milionów Polaków, urastającego do rangi kultowych serialu „Ranczo” po śmierci Pawła Królikowskiego nie dopuszczali myśli, że bez charyzmatycznego aktora, który brawurowo wcielał się w rolę Kusego można kontynuować kręcenie kolejnych odcinków.

„Ranczo” funkcjonowało na antenie Telewizji Polskiej od 2006 roku, a popularność serialu zaskoczyła nawet samych twórców i obsadę. Historia mieszkańców Wilkowyj na Podlasiu i niezwykle odważnej Amerykanki Lucy Wilskiej, która szybko została wójtem przyciągały przed telewizory miliony widzów.

Serial doczekał się 10 sezonów i kinowej wersji, lecz fani do dziś czują niedosyt. Stąd ponad rok temu pojawił się pomysł, by wznowić zdjęcia do kolejnego filmu fabularnego na kanwie dziejów mieszkańców Wilkowyj, a potem wybrzmiała idea nakręcenia 11. sezonu serialu. Te plany przesiliła jednak niespodziewana śmierć odtwórcy jednej z głównych ról – Pawła Królikowskiego.

Urodzony pierwszego kwietnia ❤️ fot. K. Wellman

Gepostet von Ranczo TVP am Mittwoch, 1. April 2020

Czy „Ranczo” jest możliwe bez Pawła Królikowskiego? Jacek Kawalec ocenia szanse na nakręcenie historii bez Kusego lub z innym aktorem

- W chwili, gdy zmarł Andrzej Grembowicz vel Robert Brutter, czyli scenarzysta „Rancza” taka szansa w zasadzie zniknęła.

Jak deklaruje wcielający się w rolę polonisty Tomasza Witebskiego, Jacek Kawalec Brutter przed swoim odejściem spisał materiał na mniej więcej sześć odcinków lub pomysł na film fabularny.

- Ale po tym, jak straciliśmy Pawła Królikowskiego, którego wszyscy - środowisko i widzowie bardzo żałuje - to chyba takiej szansy już nie ma - wyjaśnił dziennikarzom serwisu Plejada.pl Jacek Kawalec.

Producenci serialu nie zabrali głosu w tej sprawie, ale aktorzy zgodnie twierdzą, że bez „Królika” to nie będzie ta sama opowieść.

źródło: TVP VOD

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

Jak informował portal Życie: SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ

Portal Życie pisał również o… CÓRKA EWY SAŁACKIEJ JEST JUŻ DOROSŁĄ KOBIETĄ. MATYLDA KIRSTEIN WSPOMINA MAMĘ. CZY JEST DO NIEJ PODOBNA