W poniedziałek po wyborach polskie media zelektryzowała wieść o nagłym odejściu z TVN i TVN24 Justyny Pochanke. Dziennikarka, która była związana z prywatną telewizją przez 19 lat postanowiła pożegnać się z widzami w oficjalnym komunikacie wystosowanym przez TVN, lecz w mailu wysłanym do współpracowników stwierdziła, że nie miała w planach odejścia i podjęcia decyzji, na którą finalnie się zdecydowała i to razem z mężem, Adamem Pieczyńskim, który również poinformował o rezygnacji ze stanowiska doradcy zarządu TVN ds. programów informacyjnych.

Małżeństwo wywołało swoim krokiem niemałe zamieszanie. Justyna Pochanke zdecydowała się powiedzieć kilka słów prawdy, a jej wpis w Internecie zadziwił wszystkich.

Justyna Pochanke poinformowała o tym, dlaczego zdecydowała się odejść z TVN!

Pracująca w TVN i TVN24 przez blisko 20 lat dziennikarka opowiedziała o tym, dlaczego zdecydowała się odejść z pracy. Nikt się tego nie spodziewał!

Choć dziennikarka z początku milczała na ten temat, nie chcąc wywoływać sensacji, która i tak towarzyszymy temu niespodziewanemu przez nikogo krokowi. Jednak w końcu zdecydowała się przemówić, lecz i tak jej słowa nie są jednoznaczne.

Zgodnie z sugestią Onetu, cytowaną przez lelum.pl, powodem przez który Pochanke zdecydowała się zrezygnować z pracy na wizji miały być ataki na bliskich dziennikarki ze strony TVP Info w ubiegłym roku.

– Ten zawód to moja pasja – dostałam więcej niż sobie wymarzyłam i dałam z siebie, ile mogłam. Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli — ekipie Faktów i TVN24- powiedziała Justyna Pochanke w oficjalnym komunikacie stacji cytowanym przez serwis Wirtualne Media.

Dziennikarka podziękowała widzom i stwierdziła, że to oni byli dowodem na to, że "nie wszystko da się podzielić".

Justynę Pochanke na stanowisko prowadzącej „Faktów” zastąpi Piotr Kraśko, który zapowiedział już odejście z „Dzień Dobry TVN”.

fot. Instagram @FaktyTVN

Jak informował portal "Życie": MICHAŁ WÓJCIK NIE USTAJE W WALCE O ŻYCIE SWOJEJ UKOCHANEJ. PRZYJACIELE KABARECIARZA WYZNALI, JAK WYGLĄDA JEGO SYTUACJA DZIŚ

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: JEDNA Z GWIAZD SERIALU POLSATU „PRZYJACIÓŁKI” ZAKAŻONA. KIEPSKIE INFORMACJE DLA FANÓW PRODUKCJI, CO BĘDZIE Z NOWYMI ODCINKAMI