Po kompletnie niespodziewanym odejściu Justyny Pochanke z TVN ze stanowiskiem doradcy zarządu ds. programów informacyjnych pożegnał się Adam Pieczyński, mąż dziennikarki.

Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, cytowany przez teleshow.wp.pl. dotychczasowy pracownik stacji miał wysłać do pracowników maila z oficjalnym pożegnaniem. Jak wynika z jego treści, rozstanie ze stacją TVN/Discovery nastąpiło na początku miesiąca, dokładnie 1 lipca.

- Raz jeszcze wszystkich Was bardzo mocno ściskam na pożegnanie i dziękuję za 19 wspólnych lat. Trzymam za wszystkich kciuki – napisał w oświadczeniu Adam Pieczyński.

Do tej pory, Adam Pieczyński był doradcą zarządu stacji TVN od końca 2019 roku, po tym jak przeniesiono go ze stanowiska szefa pionu informacji TVN. Przestał być również redaktorem naczelnym „Faktów” i TVN24.

Mąż Justyny Pochanke również odszedł z TVN. Powody, dla których dziennikarskie małżeństwo rozstało się ze stacją pozostają nieznane

Sensacyjne odejście Justyny Pochanke w powyborczy poniedziałek ze stacji TVN wywołało lawinę spekulacji dotyczących przyczyn nagłego rozstania dziennikarki z telewizją. Teraz okazuje się, że z TVN odszedł również jej mąż, Adam Pieczyński.

Jednak wciąż nie wiadomo, dlaczego do tego doszło, a oboje – zarówno Justyna Pochanke, jak i Adam Pieczyński - nie komentują sprawy i nie chcą wyjaśniać powodów.

Justyna Pochanke pracowała w TVN24 od 2001 roku, czyli od początku istnienia stacji w Polsce, a od 2004 roku mogliśmy ją regularnie oglądać na ekranach jako prowadzącą „Faktów” TVN.

Prowadziła również program informacyjno-publicystyczny „Fakt po Faktach” w TVN24. Adam Pieczyński związany był zawodowo ze stacją tak samo długo.

Na stanowisku zastąpił go Michał Samul.

fot. Instagram @faktytvn

Jak informował portal "Życie": MICHAŁ WÓJCIK NIE USTAJE W WALCE O ŻYCIE SWOJEJ UKOCHANEJ. PRZYJACIELE KABARECIARZA WYZNALI, JAK WYGLĄDA JEGO SYTUACJA DZIŚ

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: JEDNA Z GWIAZD SERIALU POLSATU „PRZYJACIÓŁKI” ZAKAŻONA. KIEPSKIE INFORMACJE DLA FANÓW PRODUKCJI, CO BĘDZIE Z NOWYMI ODCINKAMI