Meghan Markle i książę Harry na początku tego roku podjęli decyzję o rezygnacji z funkcji jakie pełnili w rodzinie królewskiej. Para zdecydowała się na niezależność od brytyjskiego dworu.

Jak potoczyło się życie Meghan i Harry'ego?

Niedługo po ogłoszeniu swojej decyzji Meghan Markle i książę Harry opuścili Wielką Brytanię i przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Według doniesień brytyjskich mediów para postanowiła kupić willę w Los Angeles i tam osiedlić się na stałe.

Jeśli wierzyć temu, co na temat pary mówią media to Meghan i Harry udali się do Stanów Zjednoczonych, aby ukochana księcia mogła kontynuować swoją karierę. Jednak okazuje się, że może się to nieco skomplikować.

Instagram @meghansmirrorblog

Czy para spodziewa się kolejnego dziecka?

Serwis Pomponik.pl poinformował ostatnio, że brytyjskie media są niemal pewne, że Meghan Markle jest w ciąży. Co więcej, sama zainteresowana ani razu nie zdementowała krążących plotek.

Na wszystkich zdjęciach, jakie ostatnio pojawiają się w sieci Meghan, zarówno tych opublikowanych przez parę, jak i zrobionych z ukrycia przez paparazzi, kobieta ubrana jest w luźne sukienki, Internauci są przekonani, że ubiór ten jest specjalnie po to, aby zakryć ciążowe krągłości.

Nie sposób również nie zauważyć promiennego uśmiechu Meghan, który nie znika z jej twarzy. Widać, że mieszkanie w Stanach Zjednoczonych bardzo jej służy!

Czy para już niedługo ponownie zostanie rodzicami? Kiedy wreszcie Meghan i Harry zdecydują się na to, aby oficjalnie poinformować o szczęściu jakie ich spotkało? Fani nie mogą się już doczekać oficjalnego rozwiązania sprawy.

Instagram @meghansmirrorblog

Jak informował portal "Życie”: JAK WYGLĄDA KOLEJNA ŻONA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO? WOKALISTA OBIECYWAŁ CHRONIĆ JEJ PRYWATNOŚĆ, JEDNAK W SIECI POJAWIAJĄ SIĘ ODWAŻNE ZDJĘCIA

Przypomnij sobie: SEBASTIAN KARPIEL - BUŁECKA JEST ZDECYDOWANY NA ZMIANY W SWOIM ŻYCIU. PAULINA KRUPIŃSKA NIE KRYJE RADOŚCI Z TEGO POWODU

Portal "Życie" pisał również: LEWANDOWSCY UDALI SIĘ NA WAKACYJNY WYPOCZYNEK. GDZIE ZNAJDUJE SIĘ BAJECZNE MIEJSCE ZE ZDJĘĆ POPULARNEJ TRENERKI