Doda nie spodziewała się, że będzie musiała zmagać się z tak ciężkimi chwilami. Jak się okazuje sprawa dotyczy jej ukochanego psiaka.

Smutne chwile artystki

Doda nigdy nie kryła tego, że uwielbia zwierzaki. Jednak szczególne miejsce w jej sercu zajmują psiaki. Sama była właścicielką psa rasy shit-tzu o wdzięcznym imieniu „Bestia”.

Jak donosi portal Pomponik.pl, ostatnio na Instagramie artystka poinformowała swoich fanów o bardzo smutnym wydarzeniu. Doda nie może pogodzić się z tym, co stało się w ostatnich dniach.

- Umarł mój ostatni czworonożny przyjaciel - Bestia. Tym samym dołączyła do swojego ukochanego Bandziora, który umarł dokładnie w tym samym wieku, co ona, czyli 14 lat - napisała piosenkarka na swoim instagramowym profilu.

Instagram @dodaqueen

Stanowcze stanowisko gwiazdy na temat krzywdzenia psów

Poruszając temat o odejściu swojego ukochanego pupila, Doda zabrała także głos na temat tego, co sądzi o tworzeniu przez ludzi nowych ras psów. Artystka nie ukrywa swojej frustracji w tej sprawie i nie zgadza się z wymysłami niektórych osób.

- Jako właścicielka różnych psów, w tym dwóch shih tzu, muszę z przykrością podzielić się z Wami moimi obserwacjami. Mam krytyczny stosunek do wszelkich sztucznych ingerencji człowieka w rasy psów. Ludzkie wymysły mające na celu popie***** estetycznie krzyżówki genetyczne odbijają się tragicznie na życiu zwierząt i gwarantują im śmierć w cierpieniu - stanowczo zaznaczyła swoje stanowisko na Instagramie.

Co więcej, Doda oświadczyła że kiedy tylko zniknie jej smutek po ukochanym zwierzaku, to zaopiekuje się psiakiem ze schroniska. Taka postawa jest godna podziwu.

Instagram @dodaqueen

Jak informował portal "Życie”: JAK WYGLĄDA KOLEJNA ŻONA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO? WOKALISTA OBIECYWAŁ CHRONIĆ JEJ PRYWATNOŚĆ, JEDNAK W SIECI POJAWIAJĄ SIĘ ODWAŻNE ZDJĘCIA

Przypomnij sobie: SEBASTIAN KARPIEL - BUŁECKA JEST ZDECYDOWANY NA ZMIANY W SWOIM ŻYCIU. PAULINA KRUPIŃSKA NIE KRYJE RADOŚCI Z TEGO POWODU

Portal "Życie" pisał również: LEWANDOWSCY UDALI SIĘ NA WAKACYJNY WYPOCZYNEK. GDZIE ZNAJDUJE SIĘ BAJECZNE MIEJSCE ZE ZDJĘĆ POPULARNEJ TRENERKI