Aleksander Kwaśniewski i jego piękna żona Jolanta kojarzą się nam z niezwykłą elegancją, nienaganną prezencją i szykownym, dostosowanym zawsze do sytuacji strojem. Wygląda na to, że w tym zakresie ich córka, Aleksandra Kwaśniewska, wdała się w rodziców.

Prywatnie córka byłego prezydenta RP jest w związku z Kubą Badachem. Bardzo rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, jednak media wciąż się nią interesują. Teraz portal Lelum.pl zwrócił uwagę na jej stylizację podczas drugiej tury wyborów prezydenckich – a jest na co patrzeć! Jak wyglądała?

Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Instagram
Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Instagram

Aleksandra Kwaśniewska w stylizacji na wybory prezydenckie

Tym razem to nie zasługa fotoreporterów – strój Aleksandry Kwaśniewskiej poznaliśmy dzięki niej samej. Córka byłego prezydenta dodała zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. To na nim pokazała, jak wyglądała podczas głosowania na głowę państwa.

Ola Kwaśniewska ma wielu fanów – zebrała prawie 150 tysięcy obserwujących na Instagramie. To właśnie tam pojawiają się jej nowe zdjęcia, które spotykają się z ciepłym odbiorem internautów.

Teraz postanowiła dać innym dobry przykład i pokazała, jak wyglądała, idąc zagłosować na prezydenta. Zdjęcie miało także inny cel – zachęcenie jej odbiorców do udziału w wyborach prezydenckich.

Trzeba przyznać, że Kwaśniewska, która chętnie udziela się na Instagramie i włącza do różnych akcji społecznych, mogła trafić do wielu młodych, którzy – być może dzięki niej – udali się na wybory prezydenckie.

Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Instagram
Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Instagram

Ola Kwaśniewska założyła granatową koszulę z naszywkami i postawiła na lekki makijaż.

„#ktoniegłosujetentrąba #inieobieraananasazeskórki #irobiherbatęzwodypopierogach #inawetichnieje #tylkopsudaje #ipsamautytego #imusiznimbiegać #anielubi” – podpisała swoją fotkę.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: KORONAWIRUS ZOSTAŁ WYKRYTY W MIEJSKIM AUTOBUSIE. SANEPID SZUKA PASAŻERÓW

Jak informował portal Życie: OLGA TOKARCZUK WZIĘŁA UDZIAŁ WE WCZORAJSZYCH WYBORACH PREZYDENCKICH. CO ZAMANIFESTOWAŁA NOBLISTKA

Portal Życie pisał również o… LECH WAŁĘSA OCHRZCIŁ WNUCZKĘ. NA UROCZYSTOŚCI ZADZIWIŁ WSZYSTKICH. CO SIĘ STAŁO