Wczorajsze wybory prezydenckie cieszyły się ogromną frekwencją. O wyborze prezydenta zadecydowało prawie 70% Polaków. Wśród nich znalazły się też niezwykle znane osobistości.

Olga Tokarczuk pojawiła się na wyborach prezydenckich

W niedzielnych wyborach udział wzięła także noblistka, Olga Tokarczuk. Jak się okazuje podczas głosowania pisarka chciała wyrazić swój manifest. Czego dokładnie on dotyczył?

Jak donosi portal Fakt.pl, na wczorajsze głosowanie Olga Tokarczuk założyła czarną koszulkę z wymownym napisem „Nie nazywam się Olga Tokarczuk”. Co mógł oznaczać napis?

Mimo, że Olga Tokarczuk nie skomentowała oficjalnie swojego wczorajszego ubioru, to możemy się domyślać, co takiego chciała przekazać noblistka.

Prawdopodobnie Olga Tokarczuk ma już dość rozpoznawalności i tego, że praktycznie każdy zaczepia ją na ulicy. Jest to pewnego rodzaju apel o to, aby fani pozwolili autorce żyć normalnie, nie zwracając co chwilę na nią uwagi. Noblistka chce uzyskać trochę więcej prywatności w codziennym życiu.

Niesamowity sukces

Olga Tokarczuk otrzymała literacką Nagrodę Nobla za twórczość w 2018 roku. Jest to pierwsza polska autorka, która została nagrodzona Noblem od 1996 roku, kiedy to otrzymała go Wisława Szymborska.

Wśród twórczości Olgi Tokarczuk znajdują się takie dzieła jak „Prowadź swój pług przez kości umarłych”, „Bieguni” czy „Gra na wielu bębenkach”.

We wczorajszym głosowaniu swój głos oddało wiele osobistości znanych ze świata show biznesu. Swoją obecność w lokalach wyborczych zaznaczyły takie osoby jak Małgorzata Rozenek - Majdan i Radosław Majdan, Kuba Wojewódzki, Justyna Kowalczyk, Zbigniew Boniek i wielu, wielu innych.

Źródło: YouTube

Jak informował portal "Życie": ANNA MUCHA DAŁA W KOŚĆ WŁAŚCICIELOWI RESTAURACJI. AKTORKA POKAZAŁA, CO POTRAFI, NAGRANIE TRAFIŁO DO INTERNETU

Przypomnij sobie: BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ PIERWSZY RAZ OD DAWNA ZABRAŁ GŁOS PUBLICZNIE. NIE PRZEBIERA W SŁOWACH, TO NAPRAWDĘ MOCNE

Portal "Życie" pisał również: WIELKA CEREMONIA SZYKUJE SIĘ U MAJDANÓW. MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN ZDRADZA SZCZEGÓŁY, MAŁY HENIO GWIAZDĄ WIECZORU