Wielka Brytania zamarła, gdy okazało się, że 71-letni książę Karol zapadł na koronawirusa. Poddani obawiali się, że znajdujący się już w dojrzałym wieku przyszła monarcha przejdzie zakażenie dość ciężko, podobnie do Borisa Johnsona, premiera Wielkiej Brytanii, jednak wkrótce okazało się, że książę Karol pokonał COVID-19 i mógł wrócić do obowiązków wynikających z jego tytułu.

Choć wciąż odczuwa skutki choroby, jak m.in. utratę smaku i węchu to bardzo dobrze się czuje i może już spotykać się z poddanymi. Książę Karol zechciał spotkać się w towarzystwie swojej żony, księżnej Camilli z osobami, które ciężko pracują przy epidemii lub pomagają innym w tej trudnej sytuacji. Spotkał się zatem z pracownikami popularnej w Wielkiej Brytanii sieci supermarketów Asda. W trakcie wizyty miała miejsce groźna sytuacja. Książę wykazał się sporym refleksem!

Jeden z pracowników supermarketu zemdlał w trakcie wizyty księcia Karola! Do sieci trafiło nagranie tej sytuacji

Książę Karol wykazał się dużym refleksem podczas ostatniej wizyty wśród poddanych. Do niespotykanej sytuacji doszło podczas spotkania z pracownikami jednej z sieci supermarketów. Na widok księcia jeden z mężczyzn zemdlał!

W trakcie rozmowy z pracownikami sieci handlowej mężczyzna, który znajdował się najbliżej księcia nagle zaczął słabnąć i się zataczać. Karol wyciągnął rękę do człowieka i zamierzał go złapać tak, aby nic złego mu się nie stało, ale niestety nie zdążył – pracownik osunął się na ziemię wprost przed księciem i przed kamerami i aparatami fotoreporterów.

Na pomoc koledze od razu rzucili się inni pracownicy i ułożyli go w pozycji bocznej ustalonej, oczekując na karetkę. Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna osunął się na ziemię. Sytuacja została nagrana i trafiła do sieci!

Jak informował portal "Życie": ANNA MUCHA DAŁA W KOŚĆ WŁAŚCICIELOWI RESTAURACJI. AKTORKA POKAZAŁA, CO POTRAFI, NAGRANIE TRAFIŁO DO INTERNETU

Przypomnij sobie: BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ PIERWSZY RAZ OD DAWNA ZABRAŁ GŁOS PUBLICZNIE. NIE PRZEBIERA W SŁOWACH, TO NAPRAWDĘ MOCNE

Portal "Życie" pisał również: WIELKA CEREMONIA SZYKUJE SIĘ U MAJDANÓW. MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN ZDRADZA SZCZEGÓŁY, MAŁY HENIO GWIAZDĄ WIECZORU