Sandra Kubicka od kilku dni jest na ustach wszystkich, po tym, jak szeroko opowiedziała o kulisach swojej relacji z byłym narzeczonym Kaio Goncalvesem, nie przebierając w słowach i przy okazji oczerniając obecną partnerkę mężczyzny, nazywając ją jej „kiepską podróbką”.

Celebrytka rozeszła się z mężczyzną w maju, z początku utrzymując, że rozstali się w zgodzie. Kubicka postanowiła wrócić do Polski. Ostatnio udowadnia jednak, że jej odejście od byłego już narzeczonego nie przebiegło w dobrej atmosferze. Przy okazji dostało się mocno nowej ukochanej mężczyzny.

- Moim zdaniem przypadkowo chyba w jego życiu się nie znalazła. Nie każdy docenia diamenty. Nie każdy chce mieć diament. Niektórzy wolą srebro – przekonywała w wywiadzie z serwisem Pomponik, cytowana przez Pudelek.pl.

Kaio Goncalves odpowiada na zarzuty Sandry Kubickiej. Medialna kłótnia między byłymi partnerami!

Mężczyzna niemal od razu zareagował na medialne rewelacje i na swoim Instastories odbił piłeczkę, publikując oświadczenie, oskarżając Sandrę Kubicką o to, że znalazła kogoś nowego jeszcze w Miami, a gdy on chciał się z nią rozstać miała mu grozić samobójstwem.

fot. Instagram @sandrakubicka

Kubicka nie puściła tego płazem i w piśmie wysłanym do redakcji Pudelka utrzymuje, że to ona jest ofiarą.

- Nie sądziłam, że będę musiała tłumaczyć się z najbardziej bolesnych spraw jakich doświadczyłam w ostatnim czasie. Rzeczywiście byłam nieszczęśliwa, miałam depresję, bo nie mogłam zajść w ciążę, bo mojego narzeczonego nie było ze mną, bo moje największe marzenie - zostać mamą, nie mogło się spełnić - przekonuje Kubicka.

Kaio, zapytany przez redaktorów portalu o komentarz, stwierdził, że czuł się ograniczany przez byłą partnerkę, jej własna matka miała go ostrzegać przed kobietą, a Kubickiej miało przeszkadzać, że mężczyzna jest ojcem nastoletniej córki.

- Być może z tego powodu nigdy nie traktowała dobrze mojej rodziny i moich bliskich - dodaje.

Kaio przekonuje, że zrobił błąd, pozwalając tak mocno kontrolować swoje życie, nie było go na 13. urodzinach swojej córki, gdyż Kubicka zmusiła go do przyjazdu do Polski 3 dni przed. Miało go również nazwać „złym ojcem”, a wszystkim dookoła udowadniać, że jest najlepsza.

Para miała się rozstać już w grudniu i wokół tej sytuacji zrobiło się spore zamieszanie.

- W końcu jednak zrozumiała, że nie ma już szans, a nasz związek nie przetrwa i zaczęła planować wyjazd do Polski - do nowego chłopaka, Wiktora – przekonuje mężczyzna.

Znajomi Kaio mieli go ostrzegać przed nią i mówić, by nie brał z nią ślubu, bo jest „szalona”.

Będzie odpowiedź?

fot. Instagram @sandrakubicka

Jak informował portal "Życie": ANNA MUCHA DAŁA W KOŚĆ WŁAŚCICIELOWI RESTAURACJI. AKTORKA POKAZAŁA, CO POTRAFI, NAGRANIE TRAFIŁO DO INTERNETU

Przypomnij sobie: BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ PIERWSZY RAZ OD DAWNA ZABRAŁ GŁOS PUBLICZNIE. NIE PRZEBIERA W SŁOWACH, TO NAPRAWDĘ MOCNE

Portal "Życie" pisał również: WIELKA CEREMONIA SZYKUJE SIĘ U MAJDANÓW. MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN ZDRADZA SZCZEGÓŁY, MAŁY HENIO GWIAZDĄ WIECZORU