Trzeba przyznać, że zmianę widać od razu, a niektórzy nie mogą rozpoznać prowadzącej program w studio „Dzień Dobry TVN”. Wiele osób jest zachwyconych metamorfozą prezenterki, która zdecydowała się na radykalny krok, jednak chyba się opłacało. Naprawdę, to trzeba zobaczyć!

Kontrowersyjna prowadząca program śniadaniowy stacji TVN postanowiła przejść metamorfozę i zaprezentowała się widzom w zupełnie nowej fryzurze. Ciężko było ją rozpoznać, zmiana jest spektakularna!

Anna Kalczyńska zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury! Widzowie „DDTVN” mieli problem z rozpoznaniem jej na wizji, wielka zmiana!

Wokół Anny Kalczyńskiej było głośno na początku roku, gdy wraz z Andrzejem Sołtysikiem na wizji naśmiewała się z wyglądu koreańskiego wokalisty, który został uznany najprzystojniejszym mężczyzną świata. Niedawno prezenterka znów naraziła się widzom, którzy nazwali ją w sieci „homofobką”.

Mimo tego, że wokół prezenterki panuje niezbyt miła atmosfera, to widać, że gwiazda stacji TVN nie przejmuje się negatywnym opiniami na swój temat i pracuje jak dawniej.

Prowadząca „Dzień Dobry TVN” postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie i postawiła na całkowitą przemianę swojej fryzury. Znana do tej pory z dość jasnego blondu i długich. Starannie ułożonych włosów postanowiła zaszaleć i ma na głowie… ciemny brąz!. Metamorfozę prezenterki przywołuje „Super Express”.

- Dziękuję za wszystkie recenzje, zapewniam, że czytam, za pochwały dziękuję, nie obrażam się za krytykę. Kochani, naprawdę to tylko kolor włosów, nie możemy się o takie rzeczy kłócić! Są ważniejsze sprawy.. - napisała Anna Kalczyńska na Instagramie w opisie zdjęcia, która zaskoczyło jej obserwatorów.

fot. Instagram @annakalczynskam

Jak informował portal "Życie": ANNA MUCHA DAŁA W KOŚĆ WŁAŚCICIELOWI RESTAURACJI. AKTORKA POKAZAŁA, CO POTRAFI, NAGRANIE TRAFIŁO DO INTERNETU

Przypomnij sobie: BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ PIERWSZY RAZ OD DAWNA ZABRAŁ GŁOS PUBLICZNIE. NIE PRZEBIERA W SŁOWACH, TO NAPRAWDĘ MOCNE

Portal "Życie" pisał również: WIELKA CEREMONIA SZYKUJE SIĘ U MAJDANÓW. MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN ZDRADZA SZCZEGÓŁY, MAŁY HENIO GWIAZDĄ WIECZORU