Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są szczęśliwą parą już od wielu lat. Jednak okazuje się, że z upływem czasu jeszcze bardziej się zgrywają.

Czy obawy były uzasadnione?

Podczas pandemii wiele osób bało się o swoje związki. Spędzanie czasu z drugą połówką przez całą dobę dla wielu osób może być męczące. Ciekawe jest jednak to, że niektórzy wyszli z tego obronną ręką.

Jak donosi portal Pomponik.pl, taka sytuacja miała miejsce właśnie w życiu Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Na samym początku pandemii para również miała wiele obaw odnośnie tego, jak ich związek przetrwa zamknięcie. Po czasie okazuje się, że obawy te były bezpodstawne.

- Kwarantanna okazała się wielkim plusem, ponieważ zaczęłam z Maćkiem współpracować. Ona nas wzmocniła i bardzo się z tego cieszę - wyjawiła Joanna Koroniewska w jednym z wywiadów.

Instagram @joannakoroniewska

Niesamowity pomysł pary, który spodobał się ich fanom

Para podczas pandemii chciała umilić czas nie tylko sobie, ale także swoim obserwatorom. Oboje postanowili więc prowadzić wywiady z różnymi osobami znanymi ze świata show biznesu, wykorzystując do tego media społecznościowe. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę!

Okazuje się, że wszyscy świetnie się przy tym bawili, a fani pary nie mogli wyjść z podziwu. Może to początek do jakiegoś dużego projektu? Kto wie, być może za jakiś czas zobaczymy na ekranach telewizorów wspólny program prowadzony przez zakochanych?

Nie ulega jednak wątpliwości, że pandemia koronawirusa i czas kwarantanny umocnił ich uczucie i pokazał, że potrafią poradzić sobie razem w każdej sytuacji. To niewątpliwy powod do radości!

Instagram @joannakoroniewska

Jak informował portal "Życie”: JAK WYGLĄDA KOLEJNA ŻONA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO? WOKALISTA OBIECYWAŁ CHRONIĆ JEJ PRYWATNOŚĆ, JEDNAK W SIECI POJAWIAJĄ SIĘ ODWAŻNE ZDJĘCIA

Przypomnij sobie: SEBASTIAN KARPIEL - BUŁECKA JEST ZDECYDOWANY NA ZMIANY W SWOIM ŻYCIU. PAULINA KRUPIŃSKA NIE KRYJE RADOŚCI Z TEGO POWODU

Portal "Życie" pisał również: LEWANDOWSCY UDALI SIĘ NA WAKACYJNY WYPOCZYNEK. GDZIE ZNAJDUJE SIĘ BAJECZNE MIEJSCE ZE ZDJĘĆ POPULARNEJ TRENERKI