Kamil Durczok zdecydowanie nie przeżywa obecnie złotego okresu. Popularny dziennikarz musiał zmierzyć się z problemami zdrowotnymi, a jakiś czas temu spowodował wypadek samochodowy, prowadząc auto pod wpływem alkoholu.

Jakiś czas temu zrobiło się o nim głośno właśnie w kontekście zdrowia. Teraz sam dziennikarz postanowił wypowiedzieć się na ten temat.

Kamil Durczok o swoim stanie zdrowia

Kamil Durczok w ostatnich latach musiał mocno skupić się na odbudowaniu wizerunku, który nie był najlepszy. Jak podaje Plejada, w końcu zdecydował się na drogę sądową.

Jednak gdy w 2016 roku dziennikarz spowodował wypadek na autostradzie A1, będąc pod wpływem alkoholu, jeszcze bardziej stracił na tym w oczach opinii publicznej. To właśnie wtedy przyznał się do swojego alkoholizmu.

Kamil Durczok. Screen: Facebook
Kamil Durczok. Screen: Facebook
Kamil Durczok. Screen: Facebook

„Tak. Z tego nigdy się nie wytłumaczę. Choroba alkoholowa to potwór. Jestem alkoholikiem” – napisał wtedy na Twitterze.

Wyznanie dziennikarza odbiło się szerokim echem w mediach, jednak w żaden sposób nie było wytłumaczeniem na spowodowanie kolizji. Później przyszedł czas na kolejną aferę – postawiono mu zarzut fałszowania weksli. Te wszystkie problemy zapewne odbiły się na zdrowiu Durczoka.

„Mój organizm wystawił rachunek za wiele lat, a zwłaszcza za ostatni rok. Przede mną trudna bitwa. Muszę się teraz skupić na tym, żeby walczyć o swoje zdrowie, i to z całych sił” – napisał w połowie czerwca w mediach społecznościowych.

Minął już prawie miesiąc, a Kamil Durczok postanowił wrócić do aktywności.

Dzień dobry 🙂🙂🙂 Dziś, po raz pierwszy po blisko 4 tygodniach, wyszedłem z domu i udałem się w innym kierunku niż...

Posted by Kamil Durczok on Thursday, July 9, 2020

„Dziś, po raz pierwszy po blisko 4 tygodniach, wyszedłem z domu i udałem się w innym kierunku niż szpital. Miło znowu Was widzieć. Wydaje się, że w pierwszej rundzie starcia Durczok vs choroba mamy 1:0. Dzięki za wsparcie” – napisał.

„No i do przeczytania w niedzielę wieczorem, zaraz po zakończeniu ciszy wyborczej. Pamiętajcie, w niedzielę spotykamy się w lokalach wyborczych. Wszyscy. Zagłosujcie tak, jak Wam rozum, doświadczenie i troska o przyszłość nakazują. I pamiętajcie, że w demokracji od monopolu do dyktatury jest tylko krok. Do zobaczenia” – dodał.

Przypomnij sobie o… NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA INFORMUJE PACJENTÓW O ZMIANACH W KWESTII REJESTRACJI. TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA NOWOŚCI, NIE WSZYSCY BĘDĄ ZADOWOLENI

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: ZASKAKUJĄCE WYNIKI RANKINGU. KTÓRE DZIELNICE PROWADZĄ POD WZGLĘDEM SKOMUNIKOWANIA Z POZOSTAŁYMI

Portal Życie pisał również o… NIEWIARYGODNY SUKCES GRUPY „PIĘKNI I MŁODZI”. CZŁONKOWIE ZESPOŁU MAJĄ POWODY DO RADOŚCI