Nikt zasadniczo nie spodziewał się tego, że Antek Królikowski i Katarzyna Dąbrowska rozstaną się po blisko 1,5 roku związku. Para wyglądała na szczęśliwą i zadowoloną ze wspólnej drogi, a przyjaciele i bliscy sądzili, że to naprawdę wyjątkowe uczucie. Jednak zdaniem „Na Żywo”, była już dziewczyna aktora mogła być bardzo zazdrosna. Dlaczego?

Wszystko wydawało się, że po latach miłosnych perturbacji Antek Królikowski wreszcie odnalazł szczęście i spokój u boku Katarzyny Dąbrowskiej. Para pięknie razem wyglądała i chętnie publikowała wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, pojawiała się również na imprezach branżowych.

Jednak ich rozstanie wciąż jest zaskoczeniem dla rodziny i fanów aktora. Katarzyna Dąbrowska postanowiła poinformować o tym, że nie jest już z Antkiem Królikowskim. Wieść o tym pojawiła się na Instagramie prawniczki.

- Dziękuję za półtora roku. Nie jesteśmy już razem – powiedziała pod wspólną fotografią Dąbrowska, cytowana przez Pomponik.pl.

Na rozstanie Antka Królikowskiego i Katarzyny Dąbrowskiej miało wpłynąć kilka rzeczy. Jedną z nich zdaniem „Na Żywo” ma być zazdrość kobiety. Dlaczego? Królikowski miał spotykać się z Joanną Opozdą od dawna jako przyjaciele, a aktor miał mieć do niej słabość. Katarzyna miała być zaniepokojona ich nagłym zbliżeniem się do siebie. Informacje przekazała przyjaciółka rodziny Królikowskich.

fot. Instagram @antek.królikowski

Antek Królikowski za mocno zbliżył się do Joanny Opozdy? Rewelacje tygodnika „Na Żywo”

Dodatkowo, Katarzyna Dąbrowska chciała stabilizacji i deklaracji ze strony Królikowskiego, a były ukochany miał ją w tym względzie rozczarować. Para miała ostatecznie zakończyć związek przez rozbieżność wizji przyszłości.

Mama Antka Królikowskiego jest zasmucona tą sytuacją. Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która polubiła Dąbrowską.

fot. Instagram @antek.królikowski

Jak informował portal "Życie”: KRÓLOWA ELŻBIETA II NIE MA JEDNEJ RĘKI? NIESAMOWITĄ TAJEMNICĘ MONARCHINI WYZNAŁA JEJ CÓRKA, KSIĘŻNICZKA ANNA

Przypomnij sobie: DO SIECI TRAFIŁY ZDJĘCIA DOMU KINGI RUSIN. SZCZEGÓŁY WYSTROJU NAPRAWDĘ ZDUMIEWAJĄ, U WIELU MOŻE POJAWIĆ SIĘ ZAZDROŚĆ

Portal "Życie" pisał również: ROBERT LEWANDOWSKI ZMIENI PO LATACH BARWY KLUBOWE? BAYERN MONACHIUM DOSTAŁ PROPOZYCJĘ TRANSFERU ZAWODNIKA I TO OD GIGANTA