Katarzyna Żak to 57-letnia popularna aktorka, którą widzowie bardzo polubili za rolę w serialu „Ranczo”. Gwiazda na ekranie wyglądała zupełnie inaczej – do tego stopnia, że gdy pojawiała się w kadrze podczas emisji serialu, nie poznawała jej nawet jej mama.

Jak podaje Super Express, dzięki ogromnemu sukcesowi, który odniósł serial oraz – dzięki niemu – popularności, którą zyskała aktorka, podjęto decyzję o emisji podobnej produkcji w innej stacji telewizyjnej.

Katarzyna Żak. Źródło: plejada.pl
Katarzyna Żak. Źródło: plejada.pl

Katarzyna Żak dostała angaż w nowej produkcji

57-letnia aktorka otrzymała propozycję w pewnym serialu produkcji TVN. Nie wahała się długo – przyjęła propozycję. Widzowie już czekają, by zobaczyć ją we wcieleniu podobnym do Solejukowej z „Rancza”.

Jak pewnie pamiętają fani „Rancza”, bohaterka grana przez Katarzynę Żak, Solejukowa, była prostą, średnio zadbaną kobietą. Postać była bardzo lubiana, a odniesiony przez nią sukces wskazał ścieżkę TVN-owi. Stacja postanowiła iść w ślady TVP.

Katarzyna Żak stanie się częścią obsady nowej serii „BrzydUli”. Będzie grała sprzątaczkę Lucynę, która pracuje w firmie Marka, granego przez Filipa Bobka. Widać zatem sporo podobieństw do sztandarowej roli aktorki – sprzątaczka także będzie prostą, lekko zaniedbaną kobietą, nie mającą wykształcenia, lubiącą nucić i śpiewać podczas wykonywania obowiązków.

Katarzyna Żak i Cezary Żak. Źródło: plejada.pl
Katarzyna Żak i Cezary Żak. Źródło: plejada.pl

Jak opowiada pewna osoba związana z produkcją, okaże się, że to śpiewanie bardzo dobrze wychodzi niepozornej sprzątaczce. Kobieta po jakimś czasie zamarzy o występie w talent show, by spróbować swoich sił przed szerszą publicznością.

Nowe odcinki „BrzydUli” pojawią się na antenie TVN już jesienią. Też nie możecie się doczekać?

Przypomnij sobie o… BEATA KOZIDRAK POSTANOWIŁA PRZERWAĆ MILCZENIE? CO TAKIEGO CHCE WYJAWIĆ GWIAZDA

Jak informował portal Życie: DON VASY W CENTRUM SKANDALU? GWIAZDOR SIĘ CIESZY, A INNI SĄ WKURZENI. CO SIĘ STAŁO

Portal Życie pisał również o… STYLISTKA CZYNI CUDA Z KLIENTAMI O SIWYCH WŁOSACH. JEDENAŚCIE NIESAMOWITYCH PRZEKSZTAŁCEŃ