Jak podaje "wp.pl", Anna Karwan wściekła się na Telewizję Polską za to, że zorganizowała trasę koncertową z udziałem publiczności, podczas gdy ona siedzi w domu i jako piosenkarka nie może zarabiać tak, jak ci występujący w TVP. Don Vasyl jest jednym z tych artystów, którzy biorą udział w rzeczonej trasie.

Don Vasyl się cieszy, inni są wkurzeni

Anna Karwan jest piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów. Wykonuje muzykę popularną i jako zdobywczyni trzeciego miejsca w muzycznym talent show The Voice of Poland emitowanego w TVP2, zdobyła serca wielu fanów. Aktualnie bardzo boli ją fakt, że nie może koncertować z udziałem publiczności, podczas gdy Telewizja Polska zorganizowała trasę koncertową, którą publiczność może obejrzeć na żywo.

YT

Zobaczcie, co się dzieje. To jest po prostu jawne kłamstwo i oszustwo. Tak nie wolno, tak naprawdę nie wolno. My nie możemy wrócić do pracy. Tak nie wolno.

Don Vasyl także jest znanym i lubianym muzykiem, który wykonuje muzykę cygańską, którą lubi wielu Polaków. Cieszy się on z tego, że może uczestniczyć w trasie koncertowej, którą organizuje TVP. Nie widzi nic złego w takiej formie organizacji eventów. Uważa, że obostrzenia powinny być zniesione, a zasady bezpieczeństwa podczas koncertów z publicznością powyżej 150 osób można spokojnie wdrażać dla bezpieczeństwa.

YT

Jestem za zniesieniem tych obostrzeń, ponieważ jest to moja praca. To jest "żyć" albo "nie żyć" mojej rodziny. Jestem za tym, aby można było organizować koncerty. Ja i moja rodzina bardzo ubolewamy nad tym stanem, ponieważ nie mamy żadnych dochodów.

Przypominamy, że od 17 lipca ulegną zmianie obostrzenia dotyczące między innymi koncertów granych na otwartej przestrzeni. Będzie wówczas mogło uczestniczyć w nich więcej, niż 150 osób, jednak pod warunkiem przestrzegania zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

O tym pisaliśmy: Była po drugiej stronie 27 minut. Wyznała, co zobaczyła

Zerknij: Na niebie znany łowca burz uchwycił na nagraniu postać idącą wzdłuż chmur. Wideo szybko obiegło internet [VIDEO]