Niestety, Antoni Królikowski w mediach częściej czyta o swoich miłosnych podbojach i perturbacjach w związkach niż o nowych kreacjach aktorskich. Każdy jego związek kończy się dość szybko, nie wytrzymując próby czasu. Aktor kilka dni temu rozstał się z ostatnią dziewczyną, Katarzyną Dąbrowską i po raz kolejny stał się „singlem do wzięcia”.

Królikowski nie ma szczęścia do stworzenia długotrwałej relacji, a internauci często oceniają negatywnie jego osobę przez ten pryzmat. Mama aktora, wdowa po zmarłym w tym roku Pawle Królikowskim, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, powiedziała kilka słów na temat problemów swojego syna. Aktorka odkryła nieprzyjemną rzecz związaną z ostatnim rozstaniem swojego pierworodnego.

Antek Królikowski znów został singlem. Mama aktora martwi się o najstarszego syna, wyjawiła przykrą rzecz

Kilka dni temu do mediów trafiła informacja o kolejnym rozstaniu Antka Królikowskiego z dziewczyną. Jego mama bardzo niepokoi się o syna, który mimo 30 lat ma problem ze stabilnością relacji miłosnych. Powiedziała kilka słów o swoim synu.

fot. Instagram @antek.krolikowski

Antek Królikowski ma niełatwy czas w życiu. Na początku roku wraz z mamą i rodzeństwem musiał pożegnać ukochanego tatę, Pawła Królikowskiego. Pustka po stracie ojca jest wciąż dojmująca, choć aktor pozostaje aktywny i nie zamierza rozpaczać.

Królikowski niedawno rozstał się z kolejną dziewczyną. Matka aktora martwi się o własne dziecko, gdyż doskonale wie, jak ważne jest, by mieć w życiu ukochaną osobę, która wspiera w trudnym momencie. Sama była przecież żoną przez ponad 30 lat.

Jak informuje „Dobry Tydzień”, cytowany przez Pikio.pl, Małgorzata Ostrowska-Królikowska miała odkryć nieprzyjemny fakt związany z ostatnim rozstaniem syna. Co się stało? Aktorce jest niezwykle smutno z tego powodu, gdyż zdała sobie sprawę z tego, że zaangażowanie Antka w opiekę nad rodziną, przejęcie na swój sposób roli ojca po śmierci Pawła Królikowskiego miało destrukcyjny wpływ na relację z dziewczyną. Takie teorie snuje właśnie „Dobry tydzień”. Tak czy inaczej, miejmy nadzieję, że aktor wreszcie spotka miłość swojego życia.

fot. Instagram @antek.krolikowski

Jak informował portal "Życie”: KRÓLOWA ELŻBIETA II NIE MA JEDNEJ RĘKI? NIESAMOWITĄ TAJEMNICĘ MONARCHINI WYZNAŁA JEJ CÓRKA, KSIĘŻNICZKA ANNA

Przypomnij sobie: DO SIECI TRAFIŁY ZDJĘCIA DOMU KINGI RUSIN. SZCZEGÓŁY WYSTROJU NAPRAWDĘ ZDUMIEWAJĄ, U WIELU MOŻE POJAWIĆ SIĘ ZAZDROŚĆ

Portal "Życie" pisał również: ROBERT LEWANDOWSKI ZMIENI PO LATACH BARWY KLUBOWE? BAYERN MONACHIUM DOSTAŁ PROPOZYCJĘ TRANSFERU ZAWODNIKA I TO OD GIGANTA