Okazuje się, że Beata Kozidrak ma w swoim życiu wiele tajemnic. Gwiazda postanowiła jednak, że nie będzie ich dłużej skrywać przed światem!

Nowy pomysł Beaty Kozidrak

Nie ulega wątpliwości, że ostatni czas był bardzo trudny dla nas wszystkich. Powodem sytuacji była pandemia koronawirusa. Wiele osób narzekało, że nie można wiecznie żyć uwięzionym w domu. Jednak, jak się okazuje spora część społeczeństwa znalazła sobie inne zajęcia!

Jak donosi portal Pomponik.pl jedną z osób, która świetnie poradziła sobie z wolnym czasem podczas pandemii była właśnie Beata Kozidrak. Mało kto pewnie wie, że gwiazda postanowiła wydać swoją książkę!

- Zaczęłam pisać książkę. Pomyślałam, że muszę jakoś wykorzystać ten okres. Biografia Bajmu już istnieje, natomiast ta książka będzie zbiorem moich przemyśleń na temat różnych ważnych zdarzeń z życia - wyznała Beata Kozidrak w rozmowie.

YouTube

O czym dokładnie będzie książka?

Według informacji, jakie udzieliły osoby z najbliższej otoczenia gwiazdy, Beata Kozidrak zamierza w swojej książce uchylić rąbka tajemnicy na temat jej związku. Jak się okazuje, wokalista zespołu Bajm nigdy nie mówiła publicznie o tym, jak wyglądało jej małżeństwo. Wiadomo tylko, że relacja zakończyła się rozwodem po 36. latach!

- Ostatnie dwa lata były zdecydowanie ostre, wiele w moim życiu się zmieniło. Ale nie żałuję. Najciężej było w momencie mojej sprawy rozwodowej. Rozwód to nie była odwaga, to była konieczność. Rozstanie jest koniecznością, kiedy nie chce się już z drugą osobą być - powiedziała gwiazda.

Co więcej, rozwód był bardzo trudny ponieważ mąż Beaty Kozidrak pełnił rolę menadżera zespołu Bajm. Gwiazda bała się o to, że ich związkowe spory wpłyną na funkcjonowanie grupy.

Finalnie jednak para doszła do porozumienia i stwierdzili, że nie będą łączyć życia prywatnego z zawodowym. Po rozwodzie były mąż Beaty Kozidrak nadal pełnił funkcję menadżera.

Książka Beaty Kozidrak ma ukazać się już pod koniec tego roku. Czego jeszcze się z niej dowiemy?

YouTube

Jak informował portal "Życie”: JAK WYGLĄDA KOLEJNA ŻONA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO? WOKALISTA OBIECYWAŁ CHRONIĆ JEJ PRYWATNOŚĆ, JEDNAK W SIECI POJAWIAJĄ SIĘ ODWAŻNE ZDJĘCIA

Przypomnij sobie: SEBASTIAN KARPIEL - BUŁECKA JEST ZDECYDOWANY NA ZMIANY W SWOIM ŻYCIU. PAULINA KRUPIŃSKA NIE KRYJE RADOŚCI Z TEGO POWODU

Portal "Życie" pisał również: LEWANDOWSCY UDALI SIĘ NA WAKACYJNY WYPOCZYNEK. GDZIE ZNAJDUJE SIĘ BAJECZNE MIEJSCE ZE ZDJĘĆ POPULARNEJ TRENERKI