Tomasz Kammel to legenda Telewizji Polskiej, jeden z najbardziej rozchwytywanych, a przy tym cenionych prezenterów i dziennikarzy TVP. Dzięki pracy w Telewizji Publicznej przez lata wyrobił sobie markę, o której pomarzyć może wielu adeptów sztuki dziennikarstwa.

Oprócz pracy w telewizji Tomasz Kammel od lat prowadzi szkolenia z autoprezentacji i wywierania wpływu, a także prowadzi swój kanał o tej tematyce na YouTube.

Dziś najbardziej kojarzymy go z duetu z Marzeną Rogalską w „Pytaniu na Śniadanie” czy prowadzeniu „The Voice of Poland”, jednak jego zawodowa droga w TVP trwa już 23 lata i jest przebogata.

Postanowił podzielić się z fanami wspomnieniami od samego początku pracy w TVP, uzupełniając wpis zdjęciami na przestrzeni lat.

fot. Instagram @tomaszkammel

Tomasz Kammel spędził już w TVP 23 lata. Sentymentalny wpis prezentera na Instagramie

- Dzisiaj mijają 23 lata odkąd pracuję w Telewizji Polskiej. Tyle wspaniałych rzeczy się wydarzyło, tyle programów, przygód, tylu kapitalnych ludzi, których poznałem, a i tak wiem, że najlepsze przede mną – możemy przeczytać we wpisie przywołanym przez teleshow.wp.pl.

Tomasz Kammel związał się zawodowo z TVP w 1997 roku, m.in. współprowadząc z Karoliną Korwin Piotrowską magazyn o tematyce filmowej „Filmidło”. Jednak przez lata stał się rozpoznawalny dzięki prowadzeniu programów o charakterze rozrywkowym, jak m.in. „Randka w ciemno”, Wykrywacz kłamstw", "Miasto marzeń", "Show Express", "Sekrety rodzinne". Ma za sobą również dość długi epizod w prowadzaniu „Teleexpressu”.

fot. Instagram @tomaszkammel

Jak informował portal "Życie”: KRÓLOWA ELŻBIETA II NIE MA JEDNEJ RĘKI? NIESAMOWITĄ TAJEMNICĘ MONARCHINI WYZNAŁA JEJ CÓRKA, KSIĘŻNICZKA ANNA

Przypomnij sobie: DO SIECI TRAFIŁY ZDJĘCIA DOMU KINGI RUSIN. SZCZEGÓŁY WYSTROJU NAPRAWDĘ ZDUMIEWAJĄ, U WIELU MOŻE POJAWIĆ SIĘ ZAZDROŚĆ

Portal "Życie" pisał również: ROBERT LEWANDOWSKI ZMIENI PO LATACH BARWY KLUBOWE? BAYERN MONACHIUM DOSTAŁ PROPOZYCJĘ TRANSFERU ZAWODNIKA I TO OD GIGANTA