Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są parą już od kilku lat. Wydają się doskonale uzupełniać i być ze sobą szczęśliwi. Nic dziwnego, że już od jakiegoś czasu marzyli o wspólnym dziecku.

Małgosia nie kryła się, że starali się o potomka – trwało to ponad trzy lata. W tym czasie celebrytka raz straciła ciążę bliźniaczą w niemal 11. tygodniu. Gdy im się w końcu udało, nie posiadali się z radości.

Gwiazda urodziła synka, Henia, 10 czerwca. Poród odbył się w prywatnej klinice, zaplanowano cesarskie cięcie. Para z chęcią pokazuje synka, Henia, oraz urocze ujęcia z domu i ogródka. Gwiazda postanowiła wrócić już do pracy, jednak znajduje czas na rodzinny relaks i opiekę nad noworodkiem.

Małgorzata Rozenek. Screen: Instagram
Małgorzata Rozenek. Screen: Instagram
Małgorzata Rozenek. Screen: Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan przedstawiła byłemu mężowi Henia Majdana

Jak zapewne każdy pamięta, swego czasu Małgorzata Rozenek-Majdan była żoną Jacka Rozenka. Choć drogi pary rozeszły się już kilka lat temu, wciąż utrzymują kontakt – mają także dwóch wspólnych synów.

Jak przypomina Plotek, Jacek Rozenek przed rokiem przeszedł udar, na skutek czego musiał od nowa nauczyć się koordynacji ruchów, a także ćwiczyć mówienie, które stanowiło dla niego sporą trudność. Na szczęście ten ciężki okres jest już za nim – obecnie jest już aktywny zawodowo.

Okazuje się, że Jacek Rozenek ma na kogo liczyć. Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera go finansowo, a teraz Jacek Rozenek poznał także najmłodszego syna swojej byłej żony.

Małgorzata Rozenek - Majdan
Małgorzata Rozenek - Majdan
Małgorzata Rozenek - Majdan

- Nie chcę o tym mówić. Jestem wdzięczny Małgosi za wszystko. Widzę, że ona jest zadowolona, a wszystko układa się cudownie – przyznał w jednym z wywiadów.

Ujawnił także, że ich wspólni synowie bardzo cieszą się z narodzin młodszego brata.

Przypomnij sobie o… POLACY PRZECIERAJĄ OCZY ZE ZDUMIENIA. POJAWIAJĄ SIĘ OBAWY, ŻE NIKOGO NIE BĘDZIE STAĆ NA ZAKUP OWOCÓW I WARZYW

Jak informował portal Życie: KILKA Z POZORU ZWYCZAJNYCH FILMIKÓW Z "GIGANTYCZNYM NIEMOWLĘCIEM" WYWOŁAŁO BURZĘ WŚRÓD UŻYTKOWNIKÓW TIKTOKA. O CO CHODZI

Portal Życie pisał również o… MAŁOPOLSKA: W PONIEDZIAŁEK ODNOTOWANO KILKANAŚCIE PRZYPADKÓW ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM. SĄ TEŻ POZYTYWNE INFORMACJE