Joanna Moro jest miłośniczką morsowania i wiedzą o tym wszyscy obserwatorzy jej profilu w mediach społecznościowych.

To właśnie na Instagramie aktorka bardzo często chwali się zimnymi kąpielami, z których nie rezygnowała nawet podczas ciąży, przez co spadło na nią wiele krytyki. Teraz Joanna pokazała zdjęcie znad jeziora, na którym pozuje toples!

Joanna Moro dodała zdjęcie odsłaniające wszystko

Kąpiele w tej porze roku nie są zaskoczeniem. Zaskoczeniem dla fanów było mordowanie Joanny Moro w ciąży. Aktorka zapewniała wtedy swoich fanów, że kąpiele w lodowatej wodzie nie zagrażają jej dziecku, a dodatkowo dobrze wpływają na organizm aktorki.

Teraz Joanna Moro dodała zdjęcie na swoim Instagramie, które ponownie zaskoczyło fanów. Aktorka pozuje na nim nago. Trzeba przyznać, że po trzeciej ciąży szybko wróciła do formy i zachwyca swoją nienaganną figurą.

Joanna Moro. Źródło: instagram.com
Joanna Moro. Źródło: instagram.com
Joanna Moro. Źródło: instagram.com

Nie samym chłodem człowiek żyje. Moro dodała również zdjęcie z sauny

Jakiś czas temu Joanna Moro pokazała się od innej strony, twierdząc, że lubi również ciepło. Wybrała się z rodziną do sauny i relacjonowała pobyt w SPA. Przy okazji opublikowała zdjęcia, na których karmi córkę w samym szlafroku.

Fotorelacja z pobytu w saunie przypadła do gustu internautom, którzy zobaczyli ogromną więź matki z malutką córką. Przy okazji Joanna pochwaliła się zgrabnymi nogami i świetną figurą po ciąży.

Joanna Moro. Źródło: instagram.com
Joanna Moro. Źródło: instagram.com
Joanna Moro. Źródło: instagram.com

To również może Cię zainteresować: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DAGMARA KAŹMIERSKA NIE KRYJE ZAFASCYNOWANIA ANTKIEM KRÓLIKOWSKIM. CO ŁĄCZY TYCH DWOJE? CZY KAŹMIERSKA ZAJMIE MIEJSCE KASI DĄBROWSKIEJ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZENEK MARTYNIUK ZNALAZŁ SIĘ W SYTUACJI NIE DO POZAZDROSZCZENIA. KIEDY SKOŃCZY SIĘ ZŁA PASSA KRÓLA DISCO POLO, O CO CHODZI