Joanna Moro w saunie z córeczką

Jak podaje portal "Pudelek.pl", Joanna Moro jest miłośniczką morsowania i wiedzą o tym wszyscy obserwatorzy jej profilu w mediach społecznościowych. To właśnie na Instagramie aktorka bardzo często chwali się zimnymi kąpielami, z których nie rezygnowała nawet podczas ciąży, przez co spadło na nią wiele krytyki. Teraz Joanna pokazała się od innej strony, twierdząc, że lubi również ciepło. Wybrała się z rodziną do sauny i relacjonowała pobyt w SPA. Przy okazji opublikowała zdjęcia, na których karmi córkę w samym szlafroku.

Instagram

Fotorelacja z pobytu w saunie przypadła do gustu internautom, któzy zobaczyli ogromną więź matki z malutką córką. Przy okazji Joanna pochwaliła się zgrabnymi nogami i świetną figurą po ciąży. Widać, że pobyt w SPA mocno jej służy, skoro tak wychwalała rosyjską banię i "chłostę" od męża!

Uwielbiamy rosyjską banię! A Wy? Jakie sauny lubicie? Choć jestem morsem, to w gruncie rzeczy tak jak każdy uwielbiam ciepełko, a jeszcze jak są "wieniki" z brzozy czy dębu! I jak cię mąż tak fajnie "wychłosta", to już w ogóle bajka. Samo zdrowie!

Chętnie skorzystalibyście z podobnych atrakcji?

Instagram