Anna Mucha jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Kobieta od lat wciela się w rolę Magdy w „M jak miłość”, który jest ulubionym serialem wielu Polaków.

Anna Mucha rozpoczęła swoją aktorską karierę w wieku 9 lat. Zagrała wówczas w filmie Andrzeja Wajdy „Korczak”, a w 1991 roku zagrała główną postać w filmie „Przeklęta Ameryka”.

Zaledwie dwa lata później, w 1993 roku, Anna Mucha pojawiła się w kolejnej wielkiej produkcji. Była nią „Lista Schindlera” wyreżyserowana przez Stevena Spielberga.

W wieku 16 lat aktorka zagrała po raz kolejny w produkcji Andrzeja Wajdy - w filmie „Panna nikt”. Następnie zagrała w „Młodych wilkach 1/2”.

Anna Mucha. Źródło: Instagram
Anna Mucha. Źródło: Instagram
Anna Mucha. Źródło: Instagram

Następnie Anna Mucha postanowiła, że skupi się na studiach. Aktorka uczyła się na Uniwersytecie Warszawskim w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych oraz przez rok uczęszczała na zajęcia z aktorstwa w Nowym Jorku.

Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych aktorka rozpoczęła swoją przygodę w serialu. Anna Mucha już od wielu lat wciela się w postać Magdy w serialu „M jak miłość”. Kobieta jest ulubienicą wielu fanów produkcji.

Ważny detal na zdjęciu Anny Muchy

Jak donosi Pomponik, najnowsze zdjęcie, na którym znajduje się Anna Mucha, wzbudziło ogromne emocje. Fotka została dodana przez Annę Korcz, można ją znaleźć na Instagramie.

Anna Mucha. Źródło: Instagram
Anna Mucha. Źródło: Instagram
Anna Mucha. Źródło: Instagram

„Kochani! W moim pięknym Zaciszu spotkać można nie lada Gwiazdy! Po pięknej Wkrze pływała jakże piękna i kolorystycznie dobrana Ania Mucha, ze swą przecudną Szarańczą!!! Dziękujemy, że nas odwiedziłaś!!! Fajne miejsce, to i fajni ludzie!!!” – podpisała Anna Korcz, reklamując swój ośrodek.

I choć uwagę części fanów przykuły nogi Anny Muchy, to większość skupiła się jednak na innym szczególe – aktorka na najnowszym zdjęciu ma lekko zaokrąglony brzuszek.

Anna Mucha. Źródło: Instagram
Anna Mucha. Źródło: Instagram

„Ale chyba brzuszek rośnie? Czyżby z nowym panem dzidzia?” – pytają fanki.

Przypomnij sobie o… KRZYSZTOF KRAWCZYK W PORUSZAJĄCYCH SŁOWACH POŻEGNAŁ SWOJEGO PRZYJACIELA. „ŻAL ROZRYWA MĄ DUSZĘ I TAK TEGO NIE ZOSTAWIĘ”

Jak informował portal Życie: NIESAMOWITA ZMIANA BARTŁOMIEJA MISIEWICZA. CO WPŁYNĘŁO NA ZMIANĘ WIZERUNKU MĘŻCZYZNY

Portal Życie pisał również o… ZNANE OD POKOLEŃ METODY NA IDEALNE KOTLETY MIELONE. KAŻDA PANI DOMU POWINNA JE MIEĆ W MAŁYM PALCU