Jak podaje portal „Pomponik”, Annę Muchę i Jakuba Wonsa coraz częściej można zobaczyć na ulicach Warszawy, okazujących sobie czułe gesty. Zdjęcia pary nie pozostawiają wątpliwości, że oboje są w sobie mocno zakochani.

Nowa miłość

Kilka tygodni temu w sieci pojawiły się zdjęcia Anny Muchy z jej randki z Jakubem Wonsem. Para spacerowała warszawskimi ulicami, trzymając się za ręce. Dla wielbicieli aktorki to była wyjątkowo dobra wiadomość, bo od dłuższego czasu była sama. To jej pierwszy partner od czasu, kiedy Anna Mucha rozstała się z ojcem swoich dzieci, Marcelem Sorą.

Wiele wskazuje na to, że Ania i Kuba planują wspólną przyszłość. Spekuluje się, że para zdecydowała się razem zamieszkać! Paparazzi przyłapali ostatnio parę, która razem wychodziła z mieszkania aktorki. Czy para faktycznie zdecydowała się przenieść swoją relacje na wyższy poziom?

Fani szczęśliwy

Fani aktorki nie ukrywają radości z tego, że Anna zdecydowała się wreszcie otworzyć na nową miłość. Anna Mucha i Jakub Wons znają się już od kilku lat. Gwiazda serialu „M jak miłość” od 2017 roku grywa z nim w teatrze. Wspólnie zjeździli całą Polską.

Ich miłość zaczęła się od przyjaźni, co pozwala wierzyć, że uda im się stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Jak podaje portal „Plotek”, para ma być ze sobą już od roku, co udawało się im utrzymać przez dłuższy czas w tajemnicy. Kuba, podobnie jak Anna Mucha ma za sobą nieudany poważny związek z Hanną Konarowską, z którą doczekał się córki – Zosia przyszła na świat w 2011 roku.

se.pl

se.pl

Myślicie, że im się uda?

To też może cię zainteresować: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wkroczyli na nowy etap w swoim związku. Fani są zachwyceni

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Benedykt XVI znalazł się w szpitalu w trybie pilnym. Stan zdrowia byłego papieża pozostawia wiele do życzenia. Co się dzieje

O tym się mówi: Popularne leki zostały wycofane ze sprzedaży. GIF ostrzega, że mogą być szkodliwe