Bartłomiej Misiewicz przeszedł ogromną metamorfozę. Okazuje się, że mało kto jest w stanie go rozpoznać!

Kontrowersje wokół osoby Bartłomieja Misiewicza

Wokół Bartłomieja Misiewicza narosło wiele kontrowersji. Dość dużo skrajnych emocji wzbudziło jego stanowisko, które zajmował podczas rządów Antoniego Macierewicza. Bartłomiej Misiewicz był wtedy szefem gabinetu politycznego oraz rzecznikiem prasowym Ministerstwa Biura Obrony, mimo zaledwie 25 lat.

Po zakończeniu swoich działań w 2017 roku założył firmę, a także został głównym doradcą zarządu Telewizji Republika.

Zaledwie dwa lata Centralne Biuro Antykorupcyjne aresztowało Bartłomieja Misiewicza. W areszcie spędził niecałe pół roku. Wyszedł bowiem w czerwcu, po wpłaceniu za niego poręczenia w wysokości 100 tysięcy złotych.

Kilka miesięcy temu Bartłomiej Misiewicz znów zaczął próbować swoich sił w biznesie. Jest bowiem założycielem i właścicielem spółki sprzedającej wódkę pod nazwą „Misiewiczówka”.

źródło: koduj24.pl

Niespodziewana zmiana

Jak informuje portal Pomponik.pl, Bartłomiej Misiewicz pojawił się ostatnio na urodzinach Katarzyny Jungowskiej i oczarował swoim wyglądem.

Jak się okazuje mężczyzna mocno schudł, a do tego totalnie zmienił swój wizerunek. Na jego twarzy widać teraz wyraźny zarost, a zmianie uległa także fryzura.Nie ulega wątpliwości, że wizerunek byłego rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej uległ znacznej poprawie.

Bartłomiej Misiewicz na urodzinową imprezę wybrał białą koszulę, czarne spodnie oraz błękitną marynarkę w kratę. Jednak niektórzy zauważyli, że mimo ostatniego zrzucenia wagi, kształty Misiewicza znów uległy zaokrągleniu. Co jest tego przyczyną?

Źródło: pomponik.pl

Jak informował portal „Życie”: ŻONY ZNANYCH PIŁKARZY WSPIERAJĄ SIĘ W TRUDNYCH CHWILACH. ANNA LEWANDOWSKA DORADZIŁA MAŁGORZACIE ROZENEK

Przypomnij sobie: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ