Życie Harry’ego i Meghan diametralnie zmieniło się po przeprowadzce za ocean i odejściu z rodziny królewskiej. Jak donosi prasa, para planuje kolejną przeprowadzkę. Widać, że w dalszym ciągu szukają swojego miejsca na ziemi. Tym razem postawili na Nowy Jork.

To jednak nie koniec rewelacji. Gdy Meghan Markle i Harry zrezygnowali z pełnienia obowiązków i oficjalnie odeszli z jednej z najsłynniejszych i najbardziej wpływowych rodzin na świecie, ich życie prywatne staje się coraz bardziej ciekawsze, a każda informacja o ich kolejnych kroku jest na wagę złota.

Meghan i Harry. screen: Viva
Meghan i Harry. screen: Viva
Meghan i Harry. screen: Viva

Książę Harry chciałby cofnąć czas

Książę Harry oraz Meghan Markle uciekli z Pałacu Buckingham i wystąpili z rodziny królewskiej, co zaszokowało media i opinię publiczną. Powzięli decyzję o całkowicie samodzielnym, niezależnym życiu. Próbowali osiedlić się w Kanadzie i Los Angeles, zaś teraz planują przeprowadzkę do Nowego Jorku.

Jednak, jak podaje Super Express, mimo tej pozornej wolności wcale nie jest tak dobrze. Według mediów książę Harry już pożałował, że zostawił dawne życie za sobą.

Andy Tillett oraz Dylan Howard, którzy napisali książkę „Royals At War: The Inside Story of Harry and Meghan’s Shocking Split With the House of Windsor”, twierdzą, że książę nie potrafi poradzić sobie z życiem poza Zjednoczonym Królestwem.

Co więcej, podobno zrobiło się jeszcze gorzej, gdy ogłoszono, że książę Karol – tata Harry’ego – ma koronawirusa.

Meghan Markle, książę Harry/screen YouTube
Meghan Markle, książę Harry/screen YouTube

„Harry przestał być podekscytowany tym krokiem i poczuł się potajemnie torturowany” – opisują autorzy książki. Ujawniają jednak wypowiedź informatora, który uważa, że Meghan bardzo mu pomaga.

„(Meghan) zapewnia, że gdy wszystko wróci do normy, (Harry) pokocha ich nowe życie w Los Angeles. Meghan chce zabrać go na wędrówki i opowiada mu o lokalnym klubie polo i jak bardzo będzie kochał surfować.”

Przypomnij sobie o… RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA WYDAŁO SPECJALNY KOMUNIKAT. SŁUŻBY NADAL WALCZĄ Z ŻYWIOŁEM

Jak informował portal Życie: HENIO MAJDAN JUŻ ZARABIA PIENIĄDZE? FALA KRYTYKI SPADŁA NA MAŁGORZATĘ ROZENEK-MAJDAN. O CO CHODZI

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: TABLICA UPAMIĘTNIAJĄCA KS. JANKOWSKIEGO PRZY STOCZNI GDAŃSKIEJ ZOSTAŁA ZNISZCZONA. WYDARZENIE WZBUDZIŁO DUŻE EMOCJE KOMENTUJĄCYCH