Pojawienie się dziecka w życiu człowieka robi totalne zmiany. Niezależnie od tego, czy jest się gwiazdą, celebrytą, panią z działu mięsnego, czy panem od wf-u, zostanie rodzicem jest czymś ultraważnym i wielkim. W dobie spustoszenia wynku zamrożeniem gospodarki, różnie potoczyły się losy gwiazd, przedsiębiorców i pracowników.

Oburzeni internauci

Wyświetl ten post na Instagramie.

Każda mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Ja również, dlatego bardzo zwracam uwagę na produkty, które wybieram dla mojego Henia i nie ukrywam, że gama rzeczy dla noworodków zmieniła się od ostatniego czasu, kiedy miałam małe dziecko. Mimo że to nie było aż tak dawno temu, dużo się zmieniło. Nawet napisałabym, że bardzo dużo... Niby od przybytku głowa nie boli, ale można oszaleć od dostępności wielu produktów (byłam bliska 😉) Uważnie sprawdzałam na blogach i w komentarzach, które pieluchy wybrać dla Henia i nie będę ukrywać, że pierwsze opakowanie Pampers Pure dostałam w prezencie. No i... Od pierwszego razu wiedziałam, że znalazłam ideał. Dlaczego? Bo są bardzo miękkie (naprawdę!) i nie mają w sobie substancji, które mogą powodować odparzenia i podrażniać m.in. chloru, perfum i wybielaczy, a przy tym są delikatne i zapewniają suchość do 12 godzin. Może być lepiej? Nie może :) Wiec ja już nie szukam, bo znalazłam i mam to, czego nam jest potrzeba. #PampersPure #PureMoments #PureLove #Pampers #ad

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Aktorzy zarabiający na grze w teatrach, usługodawcy, przewoźnicy, czy nauczyciele, musieli radzić sobie bez dotychczasowych sposobów zarabiania na życie. Ci, którzy znaleźli na to sposób na internecie lub za jego pośrednictwem, w jednych budzili podziw, innym byli solą w oku.

Wiele razy można spotkać negatywne komentarze pod instagramowymi zdjęciami celebrytów, którzy jawnie lub "podprogowo" reklamują różne produkty. Wiele instagramowych użytkowniczek widzi dobry interes wyłącznie w tego rodzaju działalności, lecz zanim otrzymają propozycję współpracy od firm, muszą zdobyć jak największą ilość obserwujących, polubień i innych parametrów potrzebnych przy dużej oglądalności.

Instagram

Można zatem zakładać, że Małgorzata Rozenek-Majdan swoją reklamą pieluszek włożyła przysłowiowy kij w mrowisko, gdyż przypuszczalnie nie ona prosiła firmę o współpracę, a firma ją. Skoro ma możliwość zarobienia w uczciwy sposób, to dlaczego by nie zarobić?

O tym pisaliśmy: Michał Szpak i piękna blondynka na wspólnych zdjęciach. Kim jest dziewczyna i co ich łączy

Zerknij: Takie Boże Ciało nie zdarzyło się nigdy. Proboszcz jednej z parafii wpadł na wyjątkowy pomysł