Gwiazdy od zawsze budzą zainteresowanie fanów i opinii publicznej. To, jaki jest Michał Szpak, budzi czasem skrajne emocje, jednak najbardziej interesujące dla internautów są jego relacje z Pauliną, blondynką u jego boku uwiecznioną na ich wspólnych zdjęciach z plaży.

Przytulanie do drzew, przyjaźń i pierogi

YT/Plejada

Każdy, kto wgłębia się w sprawy gwiazd, zastanawiał się chociaż raz, kim u licha jest ta ślicznotka u boku Michała Szpaka. Okazuje się, że przyjaźń między Pauliną Biernat, a Michałem Szpakiem trwa już od dawna.

YT

"Czy to jest przyjaźń, czy to już kochanie?" Ich relacje, wspólne wyjazdy i wspomnienia pokazują, że wspólne spędzanie czasu daje im ogromną radość. Czy kiedykolwiek łączyło ich "coś więcej"? To wiedzą wyłącznie ich serca.

YT

Paulina Biernat jest niczym orkiestra. Coach, psycholog, tancerka, prezenterka, trener zmiany - to sprawy, którymi zajmuje się z ogromną pasją. W drugim odcinku prowadzonego przez Paulinę programu "Taniec życia", zagościł właśnie Michał Szpak.

YT

Ich rozmowa, prezentacja i omówienie wspólnych zdjęć pokazują, że więź między nimi jest uratra i wzmocniona już od dawna.


YouTube/Plejada

Odcinek ten pojawił się na kanale YouTube w 2018 roku, a całkiem niedawno na Instastory Michała pojawiły się kolejne zdjęcia z Pauliną, co dowodzi ich ciągłej przyjaźni.

Instagram/Michał Szpak

Plażowy spacer z psem także został uwieczniony, prawdopodobnie przez Paulinę.

Instagram/Michał Szpak

Niezależnie od tego, czy to jest przyjaźń, czy miłość, jest czymś, na co aż miło popatrzeć!

O tym pisaliśmy: Lekarz odmówił zbadania dziecka, dopóki nie otrzymał zapłaty. Później bardzo tego żałował

Zerknij: GIS ma pełne ręce roboty. Wycofał kolejny produkt spożywczy, który nie spełnia wymaganych norm