Życie Harrego i Meghan diametralnie zmieniło się po przeprowadzce za ocean i odejściu z rodziny królewskiej. Jak donosi prasa, para planuje kolejną przeprowadzkę. Widać, że w dalszym ciągu szukają swojego miejsca na ziemi. Jak się okazuje tym razem postanowili postawić na Nowy Jork.

Meghan i Harry szukają bezpiecznej przystani. Szykuje się kolejna przeprowadzka

Rodzina królewska budzi ogromne zainteresowanie nie tylko Brytyjczyków, ale także opinii publicznej na całym świecie.

Teraz, gdy Meghan Markle i Harry zrezygnowali z pełnienia obowiązków i oficjalnie odeszli z jednej z najsłynniejszych i najbardziej wpływowych rodzin na świecie, ich życie prywatne staje się coraz bardziej ciekawsze, a każda informacja o ich kolejnych kroku jest na wagę złota.

Harry i Meghan Markle zdradzą sekrety rodziny królewskiej?, źródło: New Straits Time
Harry i Meghan Markle zdradzą sekrety rodziny królewskiej?, źródło: New Straits Time
Harry i Meghan Markle zdradzą sekrety rodziny królewskiej?, źródło: New Straits Time

Para na samym początku „wolności” miała osiedlić się w Vancouver w Kanadzie. Jak się później okazało, zdecydowali się jednak na gorące Los Angeles.

Jak twierdzi informator mega mnie Harry po raz kolejny planują przeprowadzkę. Tym razem postawili na Nowy Jork.

Mimo że uwielbiają LA, zaczynają dostrzegać jego ograniczenia, od różnicy czasu po wiele innych niedogodności.Czasami czują się jak więźniowie, obserwowani ze wszystkich stron. Gdy wyjdą na zewnątrz, natychmiast zostają zauważeni. Potrzebują zmian, zwłaszcza Meghan – wyjawił infomator. .

Jak informował portal „Życie”: O NIESTANDARDOWYCH ZASTOSOWANIACH HERBATY WIEDZĄ NIELICZNI. CUDOWNA ROŚLINA, KTÓRA NIE TYLKO ŚWIETNIE SMAKUJE, ALE ROZWIĄZUJE DOMOWE PROBLEMY