Niemalże nikt wcześniej nie znał tych wspaniałych trików na wykorzystanie torebek z herbatą – a to ogromny błąd! Te metody pozwolą uporać się z wieloma problemami dnia codziennego! Zaskakujące, że mało kto o nich wiedział! Koniecznie musisz je poznać i – co oczywiste – wypróbować!

Jak powszechnie wiadomo, herbata różnego rodzaju wykazuje wiele prozdrowotnych właściwości. Picie tak zwanych „ziółek” pomaga między innymi na problemy dotyczące dolegliwości trawiennych czy doskonale usuwa zgromadzony w organizmie nadmiar wody podskórnej.

Jak się okazuje, ten popularny na całym świecie napój, który znajduje się w niemalże każdym domu ma także inne zastosowania, o których praktycznie nikt nie wiedział! Poznaj je oraz wypróbuj koniecznie!

Herbata nie tylko sprawdza się jako stawiający na nogi napój, ale może służyć jako wszechstronny kosmetyk, nawóz w ogrodnictwie, pochłaniacz zapachów i wiele, wiele, wiele innych! Choć trudno w to uwierzyć zwykła herbata może zastąpić dziesiątki środków chemicznych!

Herbata jest dobra na wszystko! Jej ogrom nietypowych zastosowań rozwiąże największe problemy!

Ten niepozorny artykuł, wykorzystany ponownie naprawdę może zdziałać cuda i bez użycia sztucznych płynów do mycia, szorowania i pielęgnacji domowych sprzętów. Herbata ma wiele fantastycznych właściwości, które możemy wykorzystać pod codziennych czynności. Warto o tym pamiętać!

Twoje rośliny w domu lub ogrodzie nie wyglądają najlepiej? Wykorzystaj herbatę!

Jak przekonuje portal tipy.interia.pl, herbata doskonale odżywi wiele roślin, szczególnie te, które lubią kwaśną glebę, jak róże czy paprocie. Herbata w pielęgnacji roślin. Świetnie nadaje się także do kwiatów posiadających bujne liście, gdyż pogłębi ich ciemnozielony kolor. Herbata – rozpylona w formie roztworu z wodą - równie dobrze poradzi sobie z wszędobylskimi mszycami!

Fusy z herbaty lub mokre torebki wystarczy wrzucić do doniczek z ziemią lub ułożyć wokół roślin w ogrodzie, lekko przysypując ziemią. Naparem z czarnej herbaty można co jakiś czas podlewać rośliny.

Owady w kuchni? Herbata przegoni je na cztery wiatry!

Szczególnie dobrze działa na owocówki, tu sprawdzi się miętowa herbata. Przesypana do woreczków bawełnianych i rozłożona w pobliżu świeżych owoców i warzyw skutecznie je odstraszy.

Uporczywe smugi na oknach i lustrach? Herbata sobie z nimi poradzi

Smugi, tłuste plamy i zacieki to nie problem dla herbaty. Trzeba zapatrzyć mocny wywar z czarnej herbaty, doprowadzić do temperatury pokojowej, przelać do butelki z atomizerem i spryskać szyby i lustra, po czym wytrzeć szmatką do sucha.

Równie dobrze herbata pomoże w odświeżeniu dywanów. Ma właściwości antybakteryjne, grzybobójcze i doskonale czyści. Warto wysuszyć zaparzone uprzednio liście herbaty, rozsypać je na brudnym dywanie, wetrzeć w włos, a po godzinie dokładnie odkurzyć. Gotowe!

Jak informował portal „Życie”: NIETYPOWY NALOT NA CZĘSTO KUPOWANYCH OWOCACH POWINIEN MOCNO ZANIEPOKOIĆ POLAKÓW. JEST DLA NAS BARDZO NIEKORZYSTNY, JAK SIĘ GO POZBYĆ ZE SKÓRKI

Przypomnij sobie: KOBIETA MOŻE CZUĆ SIĘ PIĘKNA W KAŻDYM WIEKU. NIESAMOWITA PRZEMIANA TEJ KOBIETY POKAZUJE, ŻE NIE WARTO PATRZEĆ NA DATĘ URODZENIA

Portal „Życie” pisał również: NIESAMOWITA SYTUACJA Z UDZIAŁEM KOTA. GDY TYLKO DZIEWCZYNKA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, ZROBIŁ COŚ, CZEGO NIKT SIĘ PO NIM NIE SPODZIEWAŁ