Nie da się ukryć, że Dominika Gwit była postacią i przykładem bodaj najbardziej drastycznego efektu jo-jo w polskim show-biznesie. Gdy po latach walki z nadwagą zdecydowała się na ostre treningi i radykalną dietę, udało się jej dojść do naprawdę szczupłej sylwetki i zrzucić blisko 50 kilogramów. Swoją przygodę z utratą wagi opisała w książce „Moja droga do nowego życia”. To nie trwało jednak długo – po niesamowitej metamorfozie z 2014 roku nie ma już śladu.

Dominika Gwit w bardzo szybkim tempie wróciła do dawnej wagi, lecz 31-latka nie cierpi z tego powodu – na co dzień uśmiechnięta i zadowolona z życia chce dać przykład wszystkim, że nie tylko w rozmiarze S można czuć się ze sobą dobrze. Pokazuje, że ma do siebie dystans i katowanie się na siłowni, by wpasować się masowe gusta nie jest dla niej.

Choć ogromna większość społeczeństwa wytyka jej tuszę i nadprogramowe kilogramy to gwiazda telewizji nie zamierza poddawać się negatywnym komentarzom i zawitała do DDTVN w roli eksperta. Pojawiła się również w pod studiem, by zapozować reporterom!

Dominika Gwit w DDTVN. Mówiła o wadze profilaktyki zdrowotnej u kobiet i przeprowadzania badań

Dominika walczy w nurcie ciałopozytywności o normalne postrzeganie osób z nadwagą, stąd ostatnio postanowiła wziąć udział w rozbieranej sesji. W poniedziałek zawitała za to do „Dzień Dobry TVN”. By wystąpić w roli eksperta w temacie profilaktyki zdrowotnej kobiet i wagi regularnie przeprowadzanych badań.

Jak donosi Pudelek.pl, reporterom udało się ją również uchwycić, wychodzącą ze studia telewizji na rogu Hożej i Marszałkowskiej. Dominika Gwit była ubrana w długą ciemną suknię w fantazyjny kwiatowy wzór, dżinsową kurteczkę, założyła również różowe szpilki.

for. Instagram @dominikagwit

Portal „Życie” pisał również: MAŁGOSIA ROZENEK-MAJDAN W ROMANTYCZNEJ SCENERII Z HENIEM. ZAPOWIADA POMOC WSZYSTKIM KOBIETOM, KTÓRE BĘDĄ TEGO POTRZEBOWAĆ. O CZYM MOWA

Przypomnij sobie: ŻONY PREMIERÓW POLSKI. KREATORKI MODY PORÓWNAŁY NIEDZIELNE WIZERUNKI PAŃ TUSK I MORAWIECKIEJ. ICH WNIOSKI ZACIEKAWIŁY MEDIA

Portal „Życie” informował: NIEBEZPIECZNE WARUNKI ATMOSFERYCZNE W POLSCE. POWÓDŹ SPOWODOWAŁA POTĘŻNE STRATY. MIESZKAŃCY JEDNEJ Z MIEJSCOWOŚCI MUSIELI UCIEKAĆ, BY PRZEŻYĆ