Jak podaje portal „Radio Zet”, Anna i Robert Lewandowscy znaleźli się na liście 100 najbogatszych Polaków opublikowanej przez tygodnik wprost. Para swój majątek zawdzięcza kontraktom kapitana polskiej reprezentacji z Bayernem Monachium, kontraktom reklamowym, mediom społecznościowym oraz biznesom, które udaje się z powodzeniom rozkręcać Ani.

Nie najwyżej

Robert i Anna Lewandowscy uplasowali się na 80 miejscu na liście 100 najbogatszych Polaków opublikowanego przez tygodnik „Wprost”. Majątek pary szacuje się na 500 milionów złotych. W jaki sposób udało im się zgromadzić taki majątek?

Robert dzięki swojemu talentowi i ciężkiej pracy może liczyć na wysokie zarobki w klubie Bayer Monachium. Z informacji z różnych źródeł wynika, że piłkarz w niemieckim klubie zarabia rocznie około 80-90 milionów złotych. Do tego należy doliczyć różnego rodzaju premie za występy, bramki i osiągane tytuły. Do tego dochodzą indywidualne kontrakty reklamowe (np. z firmą Huawei). To jeszcze nie wszystko.

Instagram/annalewandowskahpba

Ania też potrafi

Na majątek Anny i Roberta Lewandowskiego składają się również liczne projekty biznesowe. Ania pod własną marką sprzedaje produkty żywnościowe Foods by Ann oraz kosmetyki Moodiphy. Do tego prowadzi treningi fitnessowe, pisze i wydaje książki.

Lewandowscy sporo zarabiają także w mediach społecznościowych. Według dziennika „Bild” Robert Lewandowski zajmuje 17 miejsce wśród gwiazd zarabiających na Instagramie. Na przestrzeni ostatniego roku kapitan reprezentacji Polski zyskał na publikacji zdjęć w serwisie 4 miliony euro, co daje 16 milionów złotych. Ania też może liczyć z tego źródła na całkiem spore dochody – jej profil obserwuje blisko 3 miliony internautów.

Instagram/annalewandowskahpba

Warto wspomnieć, że numerem jeden na liście 100 najbogatszych Polaków wprost znalazł się Zygmunt Solorz, którego majątek szacowany jest na 10,8 miliarda złotych.

Co sądzicie o majątku najbogatszych?

To też może cię zainteresować: Małgosia Rozenek-Majdan w romantycznej scenerii z Heniem. Zapowiada pomoc wszystkim kobietom, które będą tego potrzebować. O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Żony premierów Polski. Kreatorki mody porównały niedzielne wizerunki pań Tusk i Morawieckiej. Ich wnioski zaciekawiły media

O tym się mówi: Niebezpieczne warunki atmosferyczne w Polsce. Powódź spowodowała potężne straty. Mieszkańcy jednej z miejscowości musieli uciekać, by przeżyć