Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców polskiej sceny muzycznej. Wokalista grupy „Ich Troje” prowadzi bujne życie.

Słynny wokalista od lat pozostaje na topie. W ostatnim czasie powód leży nie tylko w jego osiągnięciach muzycznych.

Wiele osób w dalszym ciągu dziwi się, słysząc o kolejnych miłosnych podbojach Wiśniewskiego. Trzeba przyznać, że przyciąga do siebie kobiety.

Michał Wiśniewski z drugą żoną, Mandaryną. źródło: fakt.pl
Michał Wiśniewski z drugą żoną, Mandaryną. źródło: fakt.pl
Michał Wiśniewski z drugą żoną, Mandaryną. źródło: fakt.pl

Michał Wiśniewski uchodzi za bawidamka – jego relacje z kobietami muszą być niezwykle burzliwe. Muzyk nie lubi być sam, dlatego bardzo szybko znajduje nowe partnerki, gdy jego związki się kończą. Wiśniewski ma już 5. żonę.

Michał Wiśniewski pokazał swoją nową żonę

Michał Wiśniewski słynie z dość lekkiego podejścia do instytucji małżeństwa i nikogo już nie dziwi, że artysta żenił się już pięć razy.

Jednak artysta przez długi czas ukrywał swoją piątą żonę i nie pokazywał się z nią publicznie oraz nie dodawał z nią zdjęć. Dzisiaj postanowił jednak dodać zdjęcie z ukochaną.

Michał Wiśniewski pojawił się z Polą, swoją piątą żoną, na wyborach. Tam zapozowali wspólnie w maskach, a wokalista zachęcił swoich fanów do oddania głosu, informując ich ile razy on sam już głosował.

31 raz zagłosowałem, 27 przy urnie wyborczej w tym dziewięć parlamentarnych i 7 prezydenckich :-) po raz pierwszy sam zagłosował mój osiemnastoletni syn, jestem z niego bardzo dumny!

- napisał Michał Wiśniewski pod postem.

Michał Wiśniewski. Źródło: instagram.com
Michał Wiśniewski. Źródło: instagram.com
Michał Wiśniewski. Źródło: instagram.com

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWE ZMIANY W PRZEPISACH DLA KIEROWCÓW. MOŻESZ ZAPŁACIĆ MANDAT W WYSOKOŚCI 5 TYSIECY ZLOTYCH, NIE PROWADZĄC NAWET POJAZDU. O CO CHODZI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZY POGODY NA LATO BUDZI NIEPOKÓJ. METEOROLODZY TWIERDZĄ, ŻE BĘDZIEMY SIĘ ZMAGAĆ Z GWAŁTOWNYMI ZJAWISKAMI ATMOSFERYCZNYMI I SUSZĄ