Po ogłoszeniu decyzji porzucenia tytułów królewskich oraz autonomię finansową przez Harry’ego oraz jego żony, Meghan Markle niemalże cały świat dosłownie zaniemówił. Wszyscy byli w szoku z racji podjęcia takiej decyzji. Teraz fani książęcej pary Sussex przeżyli kolejny szok. Dlaczego?

Czy księżna Meghan i książę Harry okłamali swoich fanów?

Książęca para Sussex kompletnie zaskoczyła opinię publiczną swoim odejściem z rodziny królewskiej. Okazuje się, że Harry i Meghan mogą zaskoczyć czymś jeszcze. Otóż istnieje teoria według której książęca para zataiła prawdziwą datę narodzin ich syna Archiego.

Księżna Meghan Markle i książę Harry oficjalnie pokazali światu swojego syna Archiego w maju 2019 roku. Chłopiec miał mieć wtedy dwa dni. Okazuje się jednak, że mógł być on nieco starszy.

Meghan i Archie. screen: Instagram
Meghan i Archie. screen: Instagram
Meghan i Archie. screen: Instagram

Wiele osób snuje teorie, że książęca para Sussex zataiła przed światem prawdziwą datę narodzin Archiego. Ich zdaniem chłopiec urodził się dwa tygodnie wcześniej. Są na to pewne dowody.

Czy syn Harry’ego i Meghan urodził się w innym dniu?

Jak pisze Lady Colin Campbell w swojej książce „Meghan i Harry. Prawdziwa historia”, książę Harry podczas konferencji prasowej w zamku Windsor, która przestawiała jego potomka, powiedział, że Archie bardzo się zmienił w trakcie dwóch tygodni. Przypomnijmy, że Archie miał wówczas dwa dni.

Ponadto Harry nie pokazywał zbyt blisko twarzy swojego syna. Zupełnie tak, jakby obawiał się, że ktoś może rozpoznać jego wiek.

Według danych podanych przez Entertainment Tonight, Meghan Markle miała przekazać pewnej kobiecie informacje na temat narodzin Archiego. Miał on się urodzić pod koniec kwietnia lub na początku maja.

Meghan Markle, książę Harry/screen YouTube
Meghan Markle, książę Harry/screen YouTube

To właśnie pod koniec kwietnia wokół posiadłości Sussexów krążył helikopter, a przed domem stała karetka. Kto wie, może to właśnie wtedy urodził się Archie, a książęca para zataiła wszystko przed opinią publiczną. Jakie jest wasze zdanie?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWE ZMIANY W PRZEPISACH DLA KIEROWCÓW. MOŻESZ ZAPŁACIĆ MANDAT W WYSOKOŚCI 5 TYSIECY ZLOTYCH, NIE PROWADZĄC NAWET POJAZDU. O CO CHODZI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZY POGODY NA LATO BUDZI NIEPOKÓJ. METEOROLODZY TWIERDZĄ, ŻE BĘDZIEMY SIĘ ZMAGAĆ Z GWAŁTOWNYMI ZJAWISKAMI ATMOSFERYCZNYMI I SUSZĄ