Małgorzata Rozenek to jedna z bardziej popularnych gwiazd polskiej telewizji. Choć ma wielu fanów, wśród osób, które obserwują jej poczynania, znajdą się także złośliwcy.

Gwiazda publicznie przyznawała, że przez długi czas ona i Radosław Majdan starali się o dziecko, byli już bliscy poddania się. Próbowali także in vitro. Ich próby w końcu zakończyły się powodzeniem.

Małgosia Rozenek-Majdan urodziła zdrowego synka, Henryka, 10 czerwca. Od jej porodu minęło ledwie ponad dwa tygodnie.

Małgorzata Rozenek. Screen: Instagram
Małgorzata Rozenek. Screen: Instagram
Małgorzata Rozenek. Screen: Instagram

Zirytowana Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada internautce

Małgorzata Rozenek-Majdan nie jest niedoświadczoną mamą. Kobieta ma dwójkę synów z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

Małgorzata wie, jak prawidłowo zaopiekować się dzieckiem i co jest dla niego dobre. Dlatego też, kobieta lekko się zdenerwowała, gdy jedna z internautek zwróciła jej uwagę.

Celebrytka dodała jakiś czas temu zdjęcie ze swoim najmłodszym synem, Heniem. Chłopiec jest na nim umieszczony w otulaczu i dodatkowo przykryty kołderką.

Jedna z internautek zwróciła uwagę Małgosi, gdyż stwierdziła, że może być mu za gorąco.

Czy to dziecko nie ma za ciepło?

- napisała dziewczyna.

Małgosia Rozenek-Majdan nie chciała wdawać się w niepotrzebną dyskusję. W końcu kobieta sama wie, co jest najlepsze dla jej syna. Napisała krótko:

Zaczyna się!

Wiele młodych mam z każdej strony słyszy rady i pouczenia bardziej doświadczonych kobiet. Jednak nie zapominajmy, że Małgorzata Rozenek-Majdan przed Heniem, urodziła dwójkę innych dzieci.

Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: instagram.com
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: instagram.com
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: instagram.com

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWE ZMIANY W PRZEPISACH DLA KIEROWCÓW. MOŻESZ ZAPŁACIĆ MANDAT W WYSOKOŚCI 5 TYSIECY ZLOTYCH, NIE PROWADZĄC NAWET POJAZDU. O CO CHODZI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZY POGODY NA LATO BUDZI NIEPOKÓJ. METEOROLODZY TWIERDZĄ, ŻE BĘDZIEMY SIĘ ZMAGAĆ Z GWAŁTOWNYMI ZJAWISKAMI ATMOSFERYCZNYMI I SUSZĄ