Agnieszka Kaczorowska nie ukrywa, że narodziny córeczki wiele w jej życiu zmieniły. Nie zawsze jest łatwo, ale macierzyństwo zdecydowanie jej służy.

Agnieszka Kaczorowska zaprezentowała swoje ciało kilka miesięcy po porodzie

Agnieszka Kaczorowska w lipcu 2019 roku urodziła córeczkę, która dostała na imię Emilia. Tancerka i aktorka postanowiła także prowadzić kanał na YouTube.

Od 19 grudnia 2019 roku na jej kanale pojawiają się filmiki należące do serii „Jestem mamą”, w których poucza i instruuje inne mamy. Aktorka na swoich filmikach porusza m.in. temat wizyty u pediatry czy pierwszej kąpieli dziecka.

Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Instagram
Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Instagram

Jak podaje portal „Pomponik”, Agnieszce Kaczorowskiej szybko udało się odnaleźć w roli matki. Swoimi doświadczeniami chętnie dzieliła się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Najczęściej mówiła o pozytywach, choć zdarzały się i gorsze chwile.

Jak wygląda celebrytka?

Zdecydowanie Agnieszka Kaczorowska nie może narzekać na swoją figurę. Zaledwie kilka miesięcy po porodzie, kobieta wygląda zachwycająco.

Ostatnio Agnieszka Kaczorowska wybrała się ze swoim partnerem nad morze. Celebrytka zaprezentowała się w bikini na plaży. Trzeba przyznać, że jej figura wygląda niesamowicie. A jak wam się podoba?

Agnieszka Zografska. Źródło: instagram.com
Agnieszka Zografska. Źródło: instagram.com
Agnieszka Zografska. Źródło: instagram.com

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWE ZMIANY W PRZEPISACH DLA KIEROWCÓW. MOŻESZ ZAPŁACIĆ MANDAT W WYSOKOŚCI 5 TYSIECY ZLOTYCH, NIE PROWADZĄC NAWET POJAZDU. O CO CHODZI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZY POGODY NA LATO BUDZI NIEPOKÓJ. METEOROLODZY TWIERDZĄ, ŻE BĘDZIEMY SIĘ ZMAGAĆ Z GWAŁTOWNYMI ZJAWISKAMI ATMOSFERYCZNYMI I SUSZĄ