Jak podaje portal „Pikio”, w poniedziałek Adam Małysz podzielił się w mediach społecznościowych wyznaniem, że jest zakażony koronawirusem. Powiedział wówczas, że zakażenie przebiega u niego w sposób bezobjawowy i czuje się dobrze. Dziś po raz kolejny zabrał głos w sprawie. Co powiedział były skoczek?

Adam Małysz zakażony koronawirusem

W poniedziałek Adam Małysz przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych informację, że zakaził się koronawirusem. Do zakażenia doszło najprawdopodobniej w trakcie uroczystości pogrzebowych pisarza Jerzego Pilcha, na którym była osoba zakażona.

Małysz przeszedł test na koronawirusa, a jego wynik okazał się pozytywny. Skoczek przyznał, że choroba przebiega u niego bezobjawowo i jest w dobrym stanie fizycznym, choć musi przejść kwarantannę. Konieczny będzie również kolejny test, by potwierdzić, czy udało mu się zwalczyć infekcję. Skoczek stara się zachować optymizm.

Witajcie kochani. Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w...

Gepostet von Adam Małysz am Montag, 22. Juni 2020

Ciężki okres

Na Instagramie Adam Małysz opublikował swoje zdjęcie na quadzie. Z radością i sentymentem były skoczek wraca do tamtych beztroskich chwil, kiedy ze spokojem patrzył w przyszłość. Pod zdjęciem znalazł się wymowny opis.

„Ten okres jest dla mnie dość ciężki, ale nie mogę i nie chcę się załamywać. Znalazłem swoje stare zdjęcie na quadzie i postanowiłem się nim dziś z wami podzielić. Jakoś napawa mnie ono optymizmem. Jazda na quadzie sprawia mi ogromną frajdę. A wy co lubicie robić w wolnym czasie ? Pozdrawiam was i życzę dużo zdrowia ! Uważajcie na siebie :)” – napisał Adam Małysz.

Instagram/adammalyszofficial

Po informacji o pozytywnym wyniku testu u Adama Małysza, badaniu poddana została cała kadra narciarska. Póki co, nie zostały przerwane rozpoczęte na początku tygodnia treningi.

Co sądzicie o postawie Adama Mickiewicza?

To też może cię zainteresować: Największe sekrety pierwszych dam oraz pierwszego dżentelmena. Mało kto wie, jakie tajemnice skrywają

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nagranie z ukrytej kamery wstrząsnęło córką 94-letniej kobiety. Opiekunka zgotowała seniorce prawdziwy horror

O tym się mówi: Antek Królikowski podjął ważną decyzję. Chodzi o największą chlubę Pawła Królikowskiego. Co się z nią stanie