Jak podaje portal „Pikio”, córka 94-letniej kobiety postanowiła wynająć dla swojej mamy opiekunkę. Intuicja podpowiadała jej, że coś jest nie tak. Aby pozbyć się wątpliwości i upewnić się, że jej mama jest w dobrych rękach, kobieta postanowiła zamontować ukrytą kamerę. Niestety jej najgorsze przypuszczenia potwierdziły się.

Taśmy prawdy

W serwisie YouTube na kanale EnGiEl _com jakiś czas temu zamieszczono nagranie pochodzące z ukrytej kamery. Zamieściła je córka 94-letniej kobiety cierpiącej na Alzheimera. Ponieważ mama wymagała ciągłej opieki, jej córka postanowiła wynająć opiekunkę, która pomorze jej w opiece i zadba, żeby starsza pani miała wszystko, czego potrzebuje. Miała nadzieję, że trafiła na właściwą osobę.

Szybko sąsiedzi kobiety zaczęli alarmować ją o podejrzanych hałasach w mieszkaniu starszej kobiety. Córka 94-latki chcąc ustalić, co jest źródłem dźwięków, o jakich mówili jej sąsiedzi, zamontowała w mieszkaniu mamy ukrytą kamerę. To, co zobaczyła na nagraniu wstrząsnęło nią i postanowiła podzielić się zebranym materiałem w mediach, chcąc ostrzec innych.

YouTube YouTube

Brutalna prawda

Na nagraniu z ukrytej kamery widać, że opiekunka nie tylko nie zajmuje się schorowana seniorką, ale była w stosunku do niej brutalna – stosowała przemoc zarówno psychiczną i fizyczną. Opiekunka szturcha kobietę, kopię ją i uderza. Robi to bez cienia emocji na twarzy i bez żadnych skrupułów.

Na taśmie widać, jak starsza pani siedzi bezradnie nie będąc w stanie przeciwstawić się agresywnemu zachowaniu kobiety, która miała się nią opiekować. Córka od razu pozbyła się agresywnej opiekunki i nagłośniła całą sprawę przestrzegając innych.

Zaskoczyła was ta sytuacja?

To też może cię zainteresować: Co się stało z Honey Boo Boo? Amerykańska dziecięca miss nie przypomina samej siebie. Jak wygląda po latach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dominika Gwit w odważnej sesji zdjęciowej. Fani są zachwyceni efektami, którymi pochwaliła się aktorka

O tym się mówi: Ważne informacje dotyczące 500 plus. Beneficjentów programu czekają duże zmiany. Nowe zasady wchodzą w życie już teraz