Honey Boo Boo swego czasu była prawdziwą gwiazdą. Już jako mała dziewczynka zdobyła światową sławę dzięki tytułowi amerykańskiej dziecięcej miss. Okazuje się jednak, że jej życie wcale nie było tak kolorowe, jak się zdawało, a obecnie zmaga się z traumą.

Jak podaje portal Parenting.pl, dziewczynka już w wieku 6 lat miała ogromnie odpowiedzialne zadanie – musiała utrzymać całą rodzinę. Teraz 14-letnia dziecięca miss ponosi konsekwencje tego, co ją spotkało.

Co się dzieje z Honey Boo Boo?

Honey Boo Boo to właściwie Alana Thompson. Jej rodzice wychowywali ją już od początku na prawdziwą gwiazdę, jako kilkulatka na konkursach na dziecięcą miss pojawiała się w mocnych makijażach oraz ciężkich, błyszczących strojach.

Honey Boo Boo. Źródło: parenting.pl
Honey Boo Boo. Źródło: parenting.pl

Fani byli zachwyceni jej pewnością siebie i rezolutnością. Gdzie się podziała ta mała, świadoma własnej wartości dziewczynka?

Warto zaznaczyć, że o sukces Honey Boo Boo walczyła jej matka, June Shannon. Niestety, działania matki dziewczynki nie zawsze były dobre dla dziecka. Ujawniono, że kilkulatka była pojona energetykami.

„Krzywdziłabym córkę tylko, gdybym podawała jej alkohol. A mogłam to zrobić” – uznała jej matka w którymś z wywiadów.

Honey Boo Boo w wieku 6 lat utrzymywała całą rodzinę. Wzięła udział w amerykańskim programie „Toddlers and Tiaras”. Krótko po występie we wspomnianym reality show matka dziewczynki postarała się o to, by powstał osobny program pokazujący życie Honey Boo Boo i jej rodziny.

Honey Boo Boo. Źródło: parenting.pl
Honey Boo Boo. Źródło: parenting.pl

Aktualnie dziewczyna ma już 14 lat i zmaga się z otyłością. Nie potrafiła sobie poradzić z porażkami, co również odbiło się na jej psychice. Od 2013 roku nie bierze udział w konkursach na miss, gdyż jej matkę oskarżano o molestowanie. Co więcej, wyszło na jaw, że partner June Shannon molestował siostrę dziecięcej miss, był już skazany za pedofilię.

Matka dziewczyny była narkomanką. Te wszystkie kwestie wpłynęły na życie rodzinne w domu Honey Boo Boo, a jej matkę pozbawiono praw rodzicielskich.

Honey Boo Boo. Źródło: parenting.pl
Honey Boo Boo. Źródło: parenting.pl

Obecnie June Shannon nie mieszka z dziewczynkami, jednak wciąż próbują razem zdziałać coś w mediach – mają wspólny program „Mama June – from not to hot”, w którym June odchudziła się o ponad 60 kilogramów i pomagała innym w walce z otyłością.

Honey Boo Boo. Źródło: parenting.pl
Honey Boo Boo. Źródło: parenting.pl

Aktualnie program stał się miejscem, w którym na wierzch wychodzą problemy tej rodziny. Honey Boo Boo niemal w każdym odcinku płacze, powiedziała także, że tęskni za swoją mamą. Widać, że nie potrafi poradzić sobie z codziennością.

Przypomnij sobie o… MINISTERSTWO ZDROWIA ZWRACA UWAGĘ NA WAŻNE PROBLEMY. NIE TYLKO KORONAWIRUS JEST ZAGROŻENIEM

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: Z LOTNISKA BĘDZIE MOŻNA POLECIEĆ JUŻ DO KILKUNASTU MIAST W EUROPIE. WIADOMO CO ZNALAZŁO SIĘ W OFERCIE

Portal Życie pisał również o… WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE 500 PLUS. BENEFICJENTÓW PROGRAMU CZEKAJĄ DUŻE ZMIANY. NOWE ZASADY WCHODZĄ W ŻYCIE JUŻ TERAZ