Serial „M jak miłość” już od wielu lat króluje na antenie Programu Drugiego Telewizji Polskiej. I niezmiennie od samego początku cieszy się ogromnym uznaniem telewidzów.

Zmiany w serialu

Przez cały czas produkcji serialu gościło w nim wielu aktorów. Jedni mieli krótsze role, inni są obecni w serialu od samego początku. Jakie zmiany przyniosą nam kolejne odcinki, które będziemy mogli zobaczyć już po wakacjach?

Jak wiemy, Barbara Kurdej - Szatan cieszy się w prywatnym życiu ze swojej ciąży. Jak jednak scenarzyści zdecydują się rozwiązać jej rolę w serialu? Jak się okazuje, Joasia, którą gra aktorka również zajdzie w ciążę!

- Joasia będzie w ciąży. Niestety sytuacja się mocno skomplikuje. W jej życiu zajdą ważne zmiany, które sprawią, że na jakiś czas zniknie z "M jak miłość". Porodu spodziewam się we wrześniu. Potem, mam nadzieję, pewnie wrócę - wyznała Barbara Kurdej - Szatan w wywiadzie dla Super Expressu.

Instagram: kurdejszatan

Fani będą zasmuceni

Jak możemy się domyślać, serialowy partner Joasi, Michał grany przez Pawła Deląga również zniknie na jakiś czas z produkcji. Jak poinformował sam aktor na swoim profilu na Instagramie, dostał on bowiem propozycję roli w innym serialu Telewizji Polskiej - „O mnie się nie martw”.

- „O mnie się nie martw” #- Ela i Anna Jarosik - magiczne cudowne - porter rodzinny - napisał Paweł Deląg pod jednym ze swoich zdjęć na Instagramie.

„Tele Tydzień” donosi, że Paweł Deląg wcieli się w serialu w ojcu Marii. Jak poradzi sobie aktor w nowej roli?

Jak natomiast potoczą się losy pozostałych bohaterów „M jak miłość”? Nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejne odcinki, których emisja będzie miała miejsce już po wakacjach.

Instagram: paweldelag

Jak informował portal „Życie”: ŻONY ZNANYCH PIŁKARZY WSPIERAJĄ SIĘ W TRUDNYCH CHWILACH. ANNA LEWANDOWSKA DORADZIŁA MAŁGORZACIE ROZENEK

Przypomnij sobie: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ