Mikołaj Roznerski należy do grona jednego z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Kobiety pokochały go nie tylko za wygląd, ale również talent i długoletnią rolę Marcina Chodakowskiego w serialu „M jak miłość”.

Mikołaj jest aktualnie szczęśliwie zakochany w swojej serialowej partnerce, z którą związał się również w życiu prywatnym. Mowa o pięknej Adranie Kalskiej, która według internautów jest podobna do... siostry Mikołaja.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Losy zakochanych śledzą rzesze fanów, którzy w niecierpliwości oczekują ślubu tych dwoje. Niedawno w mediach pojawiały się nawet informacje o zaręczynach pary.

Mikołaj Roznerski. Źródło: Instagram
Mikołaj Roznerski. Źródło: Instagram

Mikołaj Roznerski na archiwalnym zdjęciu

Fani z chęcią obserwują poczynania przystojnego aktora na ekranie i poza nim. Wydaje się, że Mikołaj Roznerski ma niemal wszystko – spełnia się zawodowo i znalazł swoją miłość, a także kochającą rodzinę.

Sprawia wrażenie sympatycznej osoby, fani uważają go za „chłopaka z sąsiedztwa”, a ten wizerunek służy popularnemu aktorowi, który jest bardzo lubiany. W ostatnim czasie fani zachwycili się jego kolejnym krokiem – archiwalnym zdjęciem, które pokazał.

Jak przypomina Radio ZET, Mikołaj Roznerski jest tatą – ma 9-letniego syna, Antoniego, którego mamą jest Marta Juras, ekswybranka aktora.

W Dzień Ojca Mikołaj Roznerski zdecydował się pokazać fanom, jak wyglądał w swojej młodości, a także złożyć życzenia innym tatusiom.

Mikołaj Roznerski. Źródło: Instagram
Mikołaj Roznerski. Źródło: Instagram

„Człowiek uczy się całe życie, jak być dobrym rodzicem. Najpiękniejsze, co usłyszałem "Tato kocham Cię najbardziej na świecie". Wszystkim Ojcom, tym obecnym i przyszłym, serdeczności w dniu naszego Święta. Panowie, codziennie bądźcie bohaterami dla swoich dzieci” – podpisał archiwalną fotografię.

Fani są zachwyceni tym, jak zmienił się Mikołaj Roznerski – zauważają, że ciężko byłoby go poznać.

Przypomnij sobie o… MAŁOPOLSKA: POWÓDŹ NIE ODPUSZCZA. POZIOM WODY ZNÓW WZROŚNIE NA WIŚLE. WIADOMO GDZIE TRZEBA UWAŻAĆ NAJBARDZIEJ

Jak informował portal Życie: ZAPROSZENIE NA KOMUNIĘ WPRAWIŁO KOBIETĘ W OSŁUPIENIE. Z CZYMŚ TAKIM NIE SPOTKAŁA SIĘ JESZCZE NIGDY

Portal Życie pisał również o… GWIAZDA „ŚWIATA WEDŁUG KIEPSKICH” ZMAGA SIĘ Z ŻONĄ W SĄDZIE. POWODEM WSPÓLNA CÓRKA PARY