Zaczynamy wątpić w to, że ta telenowela w prawdziwym dramatem dziecka w ogóle dobiegnie do końca. 45-letni Bartosz Żukowski, najlepiej zapamiętany jako Walduś ze „Świata według Kiepskich” od lat walczy o prawa do opieki nad ukochaną córką. Aktor nie zamierza się poddać i ustąpić matce swojego dziecka, byłej żonie Ewie Coll.

Para wciąż nie może się porozumieć – ani w sprawie zakończenia sprawy rozwodowej, ani ustalenia wysokości alimentów na córkę, ani podziału sprawowania opieki nad nią. Za Bartoszem Żukowskim kolejna rozprawa w tej sprawie. Co udało się ustalić podczas posiedzenia? Niewiele, zapowiada się zatem, że walka między byłymi partnerami będzie się ciągnąć jeszcze długo!

Bartosz Żukowski i Ewa Coll – tragiczną historię rozstania tej pary i batalii sądowej o prawa do córki zna już cała Polska. Gdy wydawało się, że sprawy idą ku dobrego żona aktora znów wytoczyła najcięższe działa!

Ewa Coll oskarża Bartosza Żukowskiemu w sądzie! Aktor nie jest dłużny byłej partnerce, powodem kłótni opieka nad wspólną córką

Jak przypomina portal Pomponik.pl, Bartosz Żukowski i Ewa Coll próbują się rozwieść od pięciu lat, a orzeczenia o rozwiązaniu małżeństwa nie ma na horyzoncie. Byli już partnerzy wciąż walczą o majątek i alimenty, a Żukowski o prawa do opieki nad córką.

Sprawę pogarsza fakt, że Ewa Coll nie stroni od upubliczniania kulis ich związku i wywlekania prywatnych spraw na światło dzienne. Warte przypomnienia jest to, że zgodnie z wyrokiem Sądu Rejonowego dla Warszawy Praga-Północ z listopada 2015 roku Bartosz Żukowski powinien wpłacać 2,5 tysiąca alimentów na córkę miesięcznie. Później kwota wzrosła do 3 tysięcy.

Aktor stwierdził wprost, że nie będzie płacił, a zamierza partycypować w kosztach utrzymania Poli we właściwy sposób do jej potrzeb.

- Kupuję jej ubrania, opłacam szkołę i zabieram do dentysty. Co miesiąc wydaję 6 tysięcy złotych –mówił „Twojemu Imperium" Żukowski.

Aktor nie był dłużny byłej żonie i oskarżył ją z sześciu paragrafów, w tym przywłaszczania alimentów. Ta denerwowała się, że aktor nie płaci na dziecko zasądzonych alimentów, a ma tupet zgłaszać coś takiego do prokuratury.

To jednak nie koniec. Ewa Coll powiedziała w ostatniej rozmowie z „Twoim Imperium”, cytowanym przez Pomponik.pl, że popadła w zadłużenie przez przymus spłacania zobowiązań finansowych męża. Jej majątek zajmuje komornik!

- "Dopiero kończę spłacać ponad 50 tysięcy złotych za leasing jego auta, a już zadłużył mnie na następne 30 tysięcy" – wyznała „Twojemu Imperium” Ewa Coll.

Żona aktora przekonuje, że jej sytuacja finansowa jest bardzo zła, na czym najbardziej cierpi wspólna córka, Pola.

Bartosz Żukowski sprawy nie komentuje.

fot. YouTube @PudelekTV

Jak informował portal „Życie”: MINĘŁY DOKŁADNIE DWIE DEKADY, ODKĄD LIDERA CHŁOPCÓW Z PLACU BRONI NIE MA JUŻ Z NAMI. ZDARZENIE Z UDZIAŁEM BOGDANA ŁYSZKIEWICZA PAMIĘTA SIĘ DO DZIŚ

Przypomnij sobie: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ