Na samym początku pandemii córka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala. Kiedy artystka podzieliła się tą tragiczną informacją w sieci zawrzało. Wszyscy byli pewni, że córka piosenkarki choruje na koronawirusa.

Kasia Kowalska przeżyła horror

Kilka dni po tym jak w naszym kraju wybuchła pandemia Kasia Kowalska poinformowała o tym, że dostała telefon z Anglii gdzie przebywa jej córka. Artystka została zapytana przez lekarzy o to, czy wyraża zgodę na intubację młodej kobiety.

Fani byli niemal pewni, że córka Kasi Kowalskiej została zakażona koronawirusem. Pewność ta była jeszcze silniejsza, kiedy to artystka zaapelowała do swoich obserwatorów o to aby dbali o siebie i nie wychodzili z domów.

Jednak jakiś czas po całej sprawie wiele osób zaczęło twierdzić, że córka Kasi Kowalskiej wcale nie zachorowała na koronawirusa, a artystka napompowała całą sprawę po to, aby się wybić.

Instagram: kasia_kowalskaofficial

Artystka wyjaśnia co się działo z jej córką

Finalnie Kasia Kowalska postanowiła zdementować wszystkie plotki i wyjaśnić, dlaczego Ola trafiła do szpitala i z czym musiała się zmagać.

- Miała na początku normalne objawy przeziębienia (...) cały czas miała wysoką temperaturę. (...) Którejś nocy jej stan pogorszył się na tyle, że wezwały z koleżanką karetkę. Olę zabrano do pierwszego szpitala - tam stwierdzono, że ma zapalenie płuc. Dziewczyna dość szybko została wypisana, jednak jej stan się pogarszał. Podejrzewano koronawirusa. Przyjechała po nią druga karetka (...) leżała w izolatce. Miała objawy - wysoką gorączkę, brak tchu, jej stan był poważny - wyjaśniła Kasia Kowalska.

Artystka wyjaśniła swoim fanom na co choruje Ola. Kasia Kowalska ma nadzieję, że te słowa zakończą wszystkie plotki raz na zawsze.

- Ostatecznie okazało się, że Ola miała agresywnego adenowirusa. Przez trzy tygodnie była w śpiączce. Zaczęła uczyć się wszystkiego od początku - chodzenia, ściskania rąk. Cały czas była rehabilitowana - powiedziała artystka

Instagram: kasia_kowalskaofficial

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?

Jak informował portal Życie: ODKRYTO TAJEMNICE ZENKA MARTYNIUKA I MARCINA MILLERA. JAKIE POKĄTNE INTERESY PROWADZĄ GWIAZDY DISCO POLO

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA POCHWALIŁA SIĘ WYCZYNAMI CÓRECZKI. DZIEWCZYNKA JUŻ TRENUJE