Janusz Chabior to 57-letni popularny aktor. Mężczyzna zyskał największą popularność dzięki rolom w filmach „Botoks”, „Narzeczony na niby”, „Underdog”, „Polityka” oraz „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Co więcej, fani mogli zobaczyć go na ekranie także w serialach – miał role epizodyczne m.in. w „Ojcu Mateuszu” oraz w „Na Wspólnej”.

Ci, którzy interesują się życiem prywatnym aktora, wiedzą już, że 20 czerwca 2020 roku Janusz Chabior stanął na ślubnym kobiercu z ukochaną, która jest od niego młodsza o 20 lat. Jest to jego druga żona. Kim jest tajemnicza kobieta?

Janusz Chabior
Janusz Chabior
Janusz Chabior

Janusz Chabior jest ponownie żonaty

Ich związek wyszedł na jaw w 2019 roku. Od tego czasu sprawy potoczyły się bardzo szybko – przed kilkoma miesiącami aktor zdecydował się na wejście w kolejny etap związku i oświadczyny swojej ukochanej, zaś 20 czerwca 2020 roku wzięli ślub.

Jak podaje Pomponik, szczęśliwą wybranką Janusza Chabiora jest aktorka Agata Wątróbska. Nowożeńcy pokazali wspólne zdjęcia ze ślubu w mediach społecznościowych i to właśnie stąd fani oraz media dowiedzieli się o ceremonii.

Janusz Chabior. Źródło: Youtube
Janusz Chabior. Źródło: Youtube

Świadkiem na ślubie był Robert Górski, polski komik.

„Oni byli dziś szczęśliwi, a ja jako świadek szczęśliwy i totalnie podjarany, bo to z mojej imprezy wyszli jako para. A dziś był nawet moment, że miałem gębę mokrą od łez” – pisał wzruszony Robert Górski.

Jak widać po fotografiach, ślub był w innym klimacie niż zazwyczaj – stroje młodych pokazują, że postanowili odejść od tradycyjnych, bardzo oficjalnych kreacji.

Janusz Chabior. Źródło: Youtube
Janusz Chabior. Źródło: Youtube

Co więcej, nie zdecydowali się na wesele z pompą. Postanowili świętować zaślubiny z najbliższymi na pizzę.

Życzymy dużo szczęścia Januszowi Chabiorowi i Agacie Wątróbskiej!

Przypomnij sobie o… MARTA KLOS: ŁĄCZONO JĄ KIEDYŚ Z KUBĄ WOJEWÓDZKIM, TERAZ POCHWALIŁA SIĘ CIĄŻOWYM BRZUSZKIEM.

Jak informował portal Życie: WYBRANI POLACY MOGĄ LICZYĆ NA PODWÓJNE 500 PLUS. KTO I KIEDY DOCZEKA SIĘ DODATKOWYCH PIENIĘDZY

Portal Życie pisał również o… AGNIESZKA CHYLIŃSKA ZNÓW JEST SZCZĘŚLIWA? POJAWIŁA SIĘ NADZIEJA DLA ZWIĄZKU ARTYSTKI